Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Rok po smrti fotbalisty Šurala (†28): Vdova Denisa je potřetí těhotná

Vdova Denisa je opět těhotná.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
nový život
Je tomu přesně rok, kdy celý svět zasáhla zpráva o úmrtí českého fotbalového reprezentanta Josefa Šurala. Řidič VIP minibusu, v němž společně s několika spoluhráči Šural cestoval z utkání, usnul za volantem a způsobil havárii, při níž rodák z Moravy utrpěl vážná zranění, jejichž následkům podlehl. Po fotbalistovi tu zbyla vdova Denisa a dvě malé dcerky. Rok po smrti manžela žije Denisa nový život a navíc je údajně v pokročilém stádiu těhotenství.

Byl to šok nejen pro fotbalový svět. Předposlední dubnový den roku 2019 se mladičké mamince dvou dcer a manželce úspěšného fotbalisty Denise zhroutil svět. Nyní, o rok později, se zdá, že to nejhorší má už za sebou. Podle informací Blesku má totiž vdova po Šuralovi nový vztah a dokonce je těhotná.

Zanechal tu po sobě dvě dcerky

Když Josef před rokem zemřel, zbyly po něm jeho dvě milované dcerky Vanessa a Melissa, které pro něho byly až do jeho smrti hnacím motorem. Šural působil od ledna 2019 v tureckém Alanyasporu. Rodák z Moravy podlehl vážným zraněním hlavy způsobeným nehodou, která se odehrála při cestě z utkání s Kayserisporem. Na zápas jel přitom zbytečně, jelikož neodehrál ani minutu a po celou dobu seděl na lavičce...

Nový život vdovy

Na Šurala od tragické nehody vzpomínají fanoušci, trenéři i fotbaloví hráči, kteří ho znali. Myslí na něho i rodina - dva bratři, rodiče a samozřejmě i jeho dvě malé dcerky a manželka. Ta už podle všeho žije novým životem. Pár měsíců po manželově smrti si našla nového partnera, se kterým teď čeká miminko. "Denisa je ve vysokém stadiu těhotenství," řekl Blesku člověk z okruhu blízkých přátele Denisy Šuralové.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy