Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rok po porodu ukázala vypracovanou postavu: A.N.D.U.L.A má perfektní křivky

Aneta s Patrikem na dovolené u moře.
Zdroj: Se svolením Anety Chovanové
+ Dalších 6 fotografií
Umí to rozpálit
Už je tomu něco málo přes rok, co instagramová hvězda A.N.D.U.L.A přivedla na svět syna Patrika. Na oslavu svých 200 tisíc sledujících ukázala svou perfektně vypracovanou postavu. Fanouškům předvedla sexy taneček v plavkovém body a opravdu je na co koukat.

Aneta Chovanová, spíše známá pod instagramovým jménem A.N.D.U.L.A , se na sociální síti pořádně rozparádila.

Protože dosáhla 200 tisíc sledujících, s fanoušky to oslavila netradičním způsobem. Přidala opravdu žhavé video. "Je vás tu 200 000. Pro někoho nijak závratné číslo. Pro mě, obyčejnou holku z Plzně s dítětem, psem a dvěma bradama, je tohle vážně terno. Navzdory tomu, že neměřím úspěch podle počtu followerů, je pěkný vědět, že i žena z lidu může být vyslyšena," rozplývala se v popisku u videa.

Skvostná postava

V únoru loňského roku přivítala na svět syna Patrika, jehož otcem je movitý podnikatel. Od porodu uběhl rok a A.N.D.U.L.A se rozhodla předvést svým fanouškům, jak skvěle vypadá. Na sociální síť postla video, ve kterém tancuje ve fialovém plavkovém body.

Nutno podotknout, že má opravdu perfektně vyrýsovanou postavu. A.N.D.U.L.A předvedla sexy taneček a uchvátila tak všechny své sledující. Je vidět, že na sobě tvrdě maká a takovouhle postavičku nemá zadarmo, ale poctivě si ji vydřela. Podívejte se do fotogalerie, jak se Aneta od porodu změnila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy