Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Rok plný rozchodů: Zamotané Kolečko, zrazená Žilková a rozvod po 13 letech

Rok plný rozchodů: hned několik známých osobností udělalo za láskou tečku
Zdroj: koláž eXtra.cz/Jan Gregar
+ Dalších 11 fotografií
Rozchody

Rok 2022 se stal osudným pro mnoho českých párů. Zatímco se v našem showbyznysovém rybníčku doslova roztrhl pytel se svatbami, nechybělo na druhé straně také dost bolestivých rozloučení. Zatímco některé celebrity rozchod jen tiše přešly, v jiných domácnostech se uskutečnilo velké rošambo, jako například u Petra Kolečka, o jehož milostném trojúhelníku redakce eXtra.cz důkladně informuje už několik týdnů. Které z dalších hvězdných párů se rozhodly za společnou minulostí udělat tlustou čáru?

Někteří na uplynulý rok vzpomínají s láskou, někteří o něco méně. Trable, pády a rozchody potkaly i některé české celebrity. Zatímco český showbyznys v roce 2022 zažil ohromné množství svateb a nových hvězdných párů, hned u několika českých celebrit naopak nastalo tvrdé odloučení. Nejen Aneta Vignerová a Petr Kolečko či Monika Bagárová a Makhmud Muradov. Kdo další se za společnou minulostí rozhodl udělat tlustou čáru?

Aneta Vignerová a Petr Kolečko

Modelka Aneta Vignerová a scenárista Petr Kolečko oznámili rozchod koncem srpna. Dvojice spolu tvořila pár přes 3 roky a za tu dobu společně přivedli na svět i prvního potomka, syna Jiříka. Ani to nakonec nedokázalo předejít velkému odloučení. Kolečko rodinu opustil kvůli herečce Denise Nesvačilové. Od té doby pak dlouho nebylo jasno, ke které z žen scenárista vlastně patří a jak si to představuje on sám. Kolečko se totiž na veřejnosti objevoval jak po boku matky svého syna, tak po boku Nesvačilové. Nakonec ale Vignerové došla trpělivost a přece jen řekla dost.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Definitivní tečku za společnou láskou se rozhodla udělat i Monika Bagárová a Makhmud Muradov. Ti se rozešli již poněkolikáté, ale k definitivnímu odloučení došlo až v červnu tohoto roku. Zpěvačka zprávu oznámila v rámci karlovarského festivalu, kam dorazila pouze s malou dcerkou Ruminkou. Pár se rozešel z mnoha důvodů, ale zásadní byl nejspíš fakt, že Makhmud tráví většinu času v zahraničí a nemá na své nejbližší čas. Údajně mělo navíc dojít k několika nevěrám. Jak ale informovala jako první redakce eXtra.cz, Bagárová nyní právě ve Varech už našla lásku novou, kterou se stal podnikatel Leonard Lekaj.

Veronika Žilková a Martin Stropnický

Nelehké období prožívala i herečka Veronika Žilková. Téměř po dvaceti letech společného soužití ji totiž opustil manžel Martin Stropnický. Žádost o rozvod jí poslal prostřednictvím e-mailu, a to navíc krátce po společné dovolené v Dubaji, kde se vše zdálo být zalité sluncem. Svou ženu vyměnil za o pětatřicet let mladší pracovnici českého velvyslanectví v Izraeli Markétu Horňákovou, tedy svou přímou podřízenou.

Sama zůstala i Bára Basiková

Trvalo zhruba rok, co zpěvačka Bára Basiková opět neskutečně zářila. Našla si totiž sympatického muže z Liberce a vztah se zdál být vážný. Svou lásku seznámila i se svými přáteli a dvojice společně strávila i romantickou dovolenou v zahraničí. Zpěvačka se tehdy nechala slyšet, že seznamování v pokročilém věku není příliš jednoduchou záležitostí, a přiznala, že muže hledala na internetové seznamce. Povedlo se - ale ne na dlouho. Zhruba po roce oznámila rozchod.

Natálie Kočendová a barber slavných Laky

Letošní rok se stal osudný i modelce Natálii Kočendové a kadeřníkovi známých osobností Lakymu. Dvojice spolu v roce 2020 prožila doslova peklo, když tragicky přišla o nenarozené miminko. Natálie a Laky plánovali zásnuby, ale namísto toho oznámili rozchod. "Touto fotkou jsme vám chtěli oznámit zásnuby... Osud tomu chtěl jinak. Naše cesty se už nějaký čas zpět rozešly," svěřili se v červnu fanouškům. Natálie dlouho sama nezůstala - po trpkém rozchodu se zúčastnila reality show Love Island, kde si našla novou spřízněnou duši - Davida Vitáska.

Eva Decastelo: rozvod po 13 letech

„Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali," oznámila začátkem června Eva Decastelo. Svou lásku si společně s Reném stvrdili v roce 2009 před oltářem a dlouhých třináct let se zdálo, že našli své spřízněné duše. Společně na svět přivedli dvě krásné děti, ale ani to nakonec nezabránilo rozchodu. Dvojice zůstala jen přáteli.

Eva našla štěstí a oporu v jiném muži a dnes již tvoří pár s fotografem Tomášem Třeštíkem. Zpočátku vztah tajili, ale nakonec se odhodlali jít s pravdou ven - nyní spolu vyrážejí do společnosti a společnými snímky a momenty se netají ani na sociálních sítích.

Nejen oni, ale i mnoho daších párů. Rozchod Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara nebo konec velké lásky Agáty Hanychové a sympatického chirurga Andreje... Namále však měl i Karlos Vémola a Lela Ceterová. Hned několikrát. Rok 2022 byl plný svateb, ale i rozchodů.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy