Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rok od ukončení kariéry Davida Limberského: Čemu se fotbalista věnuje dnes

+ Dalších 5 fotografií

Je to téměř rok, co fotbalista David Limberský (38) ukončil svou kariéru. Legenda klubu Viktoria Plzeň se dnes věnuje především své rodině a vlastnímu podnikání. Jak sám řekl pro redakci eXtra.cz: “Užívám si pohody.” Rozhovor nám poskytl v rámci karlovarského festivalu, kam dorazil po boku své manželky Lenky (38). Kvůli filmům dvojice ale rozhodně nepřijela, v plánu jsou večírky! Chybí známému nezkrotnému rebelovi fotbal?

Známý fotbalista David Limberský ukončil svou sportovní kariéru skoro před rokem.Tehdy proběhla rozlučka ve velkém stylu. David usedl na trůn a nechyběl ani taneček se ženou před stadionem zaplněným tisíci lidmi, o čemž jsme informovali.

MFF a David Limberský

Dnes si David užívá především pohody, času s rodinou a věnuje se vlastnímu podnikání, jak sám prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. Ten nám poskytl v rámci módní přehlídky Zuzany Lesákové, která proběhla v hotelu Imperial v rámci karlovarského festivalu. Rozpovídal se nejen o tom, co dnes dělá, ale prozradil také plány na léto. Chybí mu fotbal?

Limberský: Král večírků

Na mezinárodní filmový festival dorazil David v doprovodu své krásné manželky Lenky. Dvojice si užívá čas bez dětí a do Varů si to přijela užít naplno. “Kdykoli jsem byl ve Varech, nikdy jsem žádný film neviděl, takže máme v plánu rozhodně večírky!” Duše rebela se z něj ani po ukončení prvoligové a reprezentační kariéry rozhodně nevytratila.

Fotbalu se věnuje i nadále, momentálně hraje 3. ligu v Domažlicích, ale fotbal na profesionální úrovni mu rozhodně nechybí. “Fotbal mi nechybí, protože ještě hraju třetí ligu v Domažlicích, ale na té profi úrovni už jsem to prostě nechtěl absolvovat, takže vrcholový fotbal mi nechybí,” sdělil.

Celý rozhovor je ke zhlédnutí v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy