Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Rok od smrti Jiřího Menzela: Dojemné vyznání manželky Olgy a utajené fotky

Olga a Jiří Menzelovi.
Zdroj: Se souhlasem Olgy Menzelové
+ Další 2 fotografie
výročí

Je to přesně rok od smrti světoznámého režiséra Jiřího Menzela. Jeho žena Olga při té příležitosti zavzpomínala na společné chvíle a přidala i fotografie, které předtím nikdo neviděl.

"Když jsme se jeden druhému kamkoli vzdálili, vždy jsme počítali dny, jak dlouho se neuvidíme…. A já stále počítám. Jen tentokrát je to strašně dlouhý… dnes je to 364 dní…" Těmito slovy začíná Olga Menzelová svou vzpomínku na svého zesnulého manžela, režiséra Jiřího Menzela, který zemřel přesně před rokem.

"Jaký to byl vlastně bezstarostný život, kdy všechno se zdálo být nesmrtelné a navěky. Ale teď to je jiné. Mnohem těžší. Tahle zkušenost…. Moje první. A rovnou jsi to byl ty, Jiřinko. V objetí až do samého konce. V dobrém i ve zlém. Stále jsme si byli oporou.Jednou jsi držel ty mě, pak já zase tebe," pokračuje Olga, která měla se svým manželem dosti netradiční vztah. 

Po jeho smrti oznámila, že se jí v roce 2019 narodil syn Albert, kterého má s egyptologem a archeologem Miroslavem Bártou (51). Otcem starší dcery Anny Karolíny je režisér Jaroslav Brabec, druhorozenou dceru Evu Marii počala s Menzelem.

"Bylo to výjimečný. Ve všech možných ohledech. A jak jsi říkával, měli jsme velkou kliku, že nás dal život dohromady. Děkuju za tebe, Jiřinko. Zůstáváš hluboko v mojí mysli i v srdci. Navěky. Láska nikdy neumírá," dodala v emotivním příspěvku Olga.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy