Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rok 2021 podle věštce, který předpověděl covid: Těhotná Meghan, vir pod kontrolou a nemocný Cruise

Rok 2021 podle věštce, který předpověděl covid: Těhotná Meghan, vir pod kontrolou a nemocný Cruise
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
předpověď
Už v roce 2018 mluvil věštec Nicolas Aujula (35) o tom, že v brzké době zasáhne svět pandemie nové nemoci. Předpověděl dokonce i to, že Donald Trump se nestane vítězem amerických prezidentských voleb. Nyní promluvil o tom, co nás podle něj čeká v následujícím roce. Přináší několik pozitivních, ale i pár negativních vizí.

Nicolas Aujula je londýnský věštec, terapeut, hypnoterapeut a astrolog. Do povědomí lidí z celého světa se dostal díky svým trefným předpovědím. Věděl například, že svět zasáhne pandemie, že Donald Trump nebude znovu zvolen prezidentem a předpověděl i masivní protesty.

Nyní se Nicolas podělil o to, jak podle něj bude vypadat rok 2021. „Některé z mých vizí jsou velmi konkrétní, jiné jsou naopak spíš symbolické, skoro jako sny s ukrytým vzkazem, nechávají prostor k přemýšlení,“ vysvětlil.

Koronavirus

Vzhledem k tomu, že dokázal předpovědět jeho příchod, se lidé Nicolase nejvíc ptají na to, jaká bude v následujícím roce situace ohledně koronaviru „Podle mých předtuch se budou čísla nakažených snižovat, na jaře už by epidemie měla být pod kontrolou,“ vysvětlil.

Svět se ale snížením počtu nakažených neuklidní. „Z vize předpokládám, že opatření budou střídavě v platnosti až do roku 2022. Stejně tak panika související se strachem z nemoci,“ doplnil slavný věštec.

Aujula rovněž předpovídá, že příští rok dojde k masové migraci, neví ale, ze kterých zemí budou lidé prchat. „Lidé se budou stěhovat za lepším životem, opustí státy, ve kterých dosud žijí. Nemám na mysli pár stovek lidí, myslím tisíce, bude to masivní,“ řekl.

Královská rodina

Některé z Nicolasových vizí se týkají i britské královské rodiny. Očekává, že příští rok Meghan Markle a princ Harry oznámí těhotenství, přičemž pravděpodobně ještě téhož roku stihne dítě i přijít na svět.

Zatímco nový přírůstek do rodiny je příznivou zprávou, dojde prý i k otevřenému rozhovoru, který příbuzné rozhádá. „Meghan se objeví na obrazovkách a udělá rozhovor, ve kterém řekne o královské rodině všechno. Vyzradí tajemství,“ doplnil Nicolas.

Zdraví a láska

Nicolas tvrdí, že ve vizích se mu neustále zjevují slova Tom Cruise a srdce. Není mu ale jasné, oč přesně půjde. „Buď bude mít zdravotní problémy související se srdcem, nebo se zamiluje a někdo mu to srdce zlomí,“ myslí si.

„Co se týká romantického života, předpovídám nepěkné období pro Natalii Portman a Kim Kardashian Je dost možné, že se rozvede s Kanyem Westem, “ dodal.

Rok 2021

Podle Nicolase Aujuly se mohou lidé v příštím roce těšit na řadu pozitivních věcí. Předpovídá například, že zpěvák Peter Andre znovu rozjede svou hudební kariéru a bude vyvinuta sušenka, která bude vhodná při potížích s trávením. Vyjít by také měla nová kniha z universa Harry Potter

Bohužel měl věštec i pár nepěkných vizí. „Viděl jsem atentát na jednoho z vrcholných světových vůdců. Nevím, kdo konkrétně to byl, ale otřáslo to světem. Dojde také k velké sopečné erupci, která ovlivní počasí na celé planetě. Zjevuje se mi i pojem prasečí chřipka Ta vyvolá paniku, ale ne proto, že by šlo o novou pandemii, spíš proto, že lidé budou stále otřeseni koronavirem,“ doplnil.

Související články

Další články