Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Rok 2020 nebyl jen o pandemii: Tyto celebrity se letos staly rodiči a poznaly velké štěstí

Rok 2020 nebyl jen o pandemii: Tyto celebrity se letos staly rodiči a poznaly velké štěstí
Zdroj: archivy Venduly Pizingerové, Petra Nedvěda a Moniky Bagárové
Předchozí Další
+ Dalších 41 fotografií
miminka
Letošní rok byl v mnoha ohledech jiný a dá se říct, že poněkud smutnější než léta předchozí. Pandemie změnila životy lidí po celém světě a skutečně bylo na co si stěžovat. Někteří lidé ale i ve zdánlivé tmě našli jasně zářící světlo v podobě narozených dětí. Podívejte se na celebrity, které se letos staly rodiči a rok 2020 pro ně tak byl výjimečný v dobrém slova smyslu.

Pokud nejen slavným osobnostem dokázal někdo do poněkud pochmurného roku 2020 vnést štěstí, nebyl to nikdo jiný než děti. Během letoška se narodila spousta potomků celebrit. Někteří umělci či sportovci se stali rodiči poprvé, jiní přivítali nového člena rodiny už poněkolikáté.

Zřejmě jedním z nejsledovanějších porodů v Česku byl porod Venduly Pizingerové, která se ve věku 48 let stala maminkou malého Pepíčka. Lidé se nestačili divit, že jen krátce poté, co její syn přišel v říjnu na svět, vypadala fantasticky. Jí i chlapečkovi se nyní daří skvěle.

Velkým šokem pro veřejnost pak byl porod Denisy Šuralové, vdovy po zesnulém fotbalistovi Josefu Šuralovi. Ta otěhotněla s podnikatelem Tomášem Horáčkem a porodila mu zdravého chlapečka. Reakce na tuto informaci byly mezi lidmi plné rozporů, někdo se Denisy zastával, jiní ji naopak hanili.

Děti slavných

Do galerie se podívejte na to, kterým slavným se letos narodilo miminko. Které celebrity přivítaly na světě prvního potomka a kdo rodinu rozšířil o dalšího člena? Letos je VIP dětí opravdu velká spousta.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy