Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rok 2019 zakončila Nikol Štíbrová happyendem: Mám nového chlapa a je to fajn, prozradila

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
exkluzivně
Oblíbená influencerka, moderátorka a členka dámského tria 3v1 Nikol Štíbrová (33) je aktuálně zamilovaná. Na závěr roku se na jejím instagramovém profilu začaly objevovat náznaky toho, že tato sympatická blondýnka už není sama. Maminka dvouletého Mathiase redakci eXtra.cz potvrdila, že se po jejím boku objevuje nový muž, a sdělila, jak se momentálně cítí.

Nikol Štíbrová (33) už v poslední době netrávila čas jen se svými kamarádkami a spřízněnými dušemi z tria 3v1 Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou, ale i po boku nového muže, který ji aktuálně dělá šťastnou.

Nikol mezi svátky navštívila svoji oblíbenou Itálii, kam vyrazila na lyže. Jenže tentokrát to nebylo jenom po boku rodiny či kamarádů, alpské kopce Nikol brázdila s novým partnerem. Už podle snímků, které z Itálie sdílela, začalo být jasné, že Nikol prožívá tu pravou horskou romantiku.

I Silvestr a Nový rok oslavila s novým mužem. „Bude to skvělej rok,“ okomentovala snímek s prskavkou a jejími dvěma důležitými muži v zádech. Zdá se, že malý Máťa si na nového partnera maminky zvykl a Nikol tak po roce přivítala Nový rok s novou láskou. „Ano, mám nového muže a je to fajn,“ prozradila eXtra Nikol, která dodala, že starý rok tak ukončila happyendem. „Vlastně je to i happy start,“ podotkla blondýnka, která je nyní plná optimismu.

Nikol novou lásku moc přejeme a doufáme, že i rok 2020 uzavře šťastným koncem.

Související články

Další články