Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rok 2019 bude v Ulici hodně ostrý: Tragická nehoda v opilosti i prasknutí velké aféry

+ Dalších 21 fotografií
drama v ulici
Rok 2019 bude pro seriál Ulice klíčový. Vedle pokračování vyprávění osudů dobře známých postav, které se během třinácti let nesmazatelně zapsaly do myslí diváků, ožije Ulice novými příběhy. V tomto roce nebude rozhodně nouze o pořádné drama. Jak bude pokračovat románek mezi Martinem Maléřem a číšnicí Šárkou? Která z oblíbených postav se do Ulice vrátí? Jaká tragická událost otřese seriálem?

Do seriálu Ulice se po delší době vrátí oblíbená postava Matěj Jordán. Matěj, kterého hraje Jakub Štáfek, se vrací z Kanady, aby v Praze vedl pobočku firmy, pro kterou pracuje. Má pocit, že mu svět leží u nohou a že může všechno, na co si jenom vzpomene.

Tragická událost ho ale rychle vrátí zpátky nohama na zem. Po welcome party se sestrou Terezou (Patricie Solaříková) totiž sedá do auta a krátce nato srazí chodce. Zbytkový alkohol po večírku z něj ale dělá pachatele.

Tohle Matěj nechtěl, a tak se k situaci staví čelem. S nabídkou pomoci navštíví rodinu muže, kterého srazil, aniž by tušil, jak osudové pro něj tohle setkání bude. Aniž by tušil, že mu muž, kterému sáhl na život, navždycky ovlivní ten jeho…

U Maléřových ani po Novém roce nebude veselo. Martin Maléř se stále nedokáže rozhodnout, co vlastně chce. Ač nerad, tak se zamiloval do číšnice Šárky a jejich románek nebere konce. Doma má přitom Veroniku, která se ale pomalu začíná rozkoukávat jinde.

Martin s Veronikou (Tomáš Dastlík a Hana Holišová) už nějaký čas žijí spíš vedle sebe než spolu. Veronika vede Gábinin (Aneta Krejčíková) módní salon, po večerech zpívá s kapelou a na Martina a klasický rodinný život už jí nezbývá tolik času, jako byli léta zvyklí.

Martin tak jen těžko odolává krásné a vždy mile naladěné Šárce (Malvína Pachlová), která tu pro něj je, a co víc, bezhlavě ho miluje. Martin ví, že tohle je cesta do problému, nechce rozbíjet rodinu, současně nedokáže obětavou a trpělivě čekající Šárku pustit k vodě… Jak si s touhle situací poradí?

Veronice nikdy předtím nebyl nevěrný, ani to nemá v povaze. Ví, že se k tomu bude muset postavit čelem. Ale jak? A odhodlá se včas? A odolá Veronika zájmu bohatého podnikatele Binara (Václav Liška)? Příští rok bude pro manželství Maléřových rozhodující. Vydrží, nebo si každý půjde svou cestou s novým partnerem?

Související články

Další články