Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Rok 2018 ve znamení magické osmičky: Co pro nás tohle číslo znamená?

Rok 2018 ve znamení magické osmičky: Co pro nás tohle číslo znamená?
Zdroj: Profimedia
Rok 2018 tu máme teprve krátce a z numerologického hlediska je zásadní především proto, že obsahuje číslo osm. Magická osmička se totiž objevuje ve všech důležitých letopočtech. A jaký pro nás má vlastně význam?

Samotná osmička je dle numerologie nejmocnější číslo. Symbolizuje rovnováhu, spravedlnost a osud. Pokud změníme její polohu, znamená nekonečno. "O osmičce se říká, že je karmické číslo. Jak se také zaselo, tak se také sklízí," říká numeroložka Lenka Suchardová.

Osmička se také objevuje v mnoha důležitých letopočtech. Po komunistickém puči roku 1948 Češi upadli do diktatury. Sovětská okupace nás zasáhla 21. srpna 1968. Svobodu jsme mohli získat už v roce 1988 jako v sousedním Polsku. Stalo se tak ale až 17. listopadu 1989, kdy proběhla sametová revoluce a následně padl komunistický režim.

Svůj význam má i součet. Když sečteme 2, 0, 1 a 8, vychází jedenáct. Dvě jedničky dávají dohromady číslo dva. Můžeme si oddechnout, protože dvojka značí klid, pohodu, romantiku a přátelství. Letošního roku se tedy nemusíme příliš obávat.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy