Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Rok 2018 ve znamení magické osmičky: Co pro nás tohle číslo znamená?

Zdroj: Profimedia
Rok 2018 tu máme teprve krátce a z numerologického hlediska je zásadní především proto, že obsahuje číslo osm. Magická osmička se totiž objevuje ve všech důležitých letopočtech. A jaký pro nás má vlastně význam?

Samotná osmička je dle numerologie nejmocnější číslo. Symbolizuje rovnováhu, spravedlnost a osud Pokud změníme její polohu, znamená nekonečno. "O osmičce se říká, že je karmické číslo. Jak se také zaselo, tak se také sklízí," říká numeroložka Lenka Suchardová.

Osmička se také objevuje v mnoha důležitých letopočtech. Po komunistickém puči roku 1948 Češi upadli do diktatury. Sovětská okupace nás zasáhla 21. srpna 1968. Svobodu jsme mohli získat už v roce 1988 jako v sousedním Polsku. Stalo se tak ale až 17. listopadu 1989, kdy proběhla sametová revoluce a následně padl komunistický režim.

Svůj význam má i součet. Když sečteme 2, 0, 1 a 8, vychází jedenáct. Dvě jedničky dávají dohromady číslo dva. Můžeme si oddechnout, protože dvojka značí klid, pohodu, romantiku a přátelství. Letošního roku se tedy nemusíme příliš obávat.

Související články

Další články