Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rok 2018 očima známé kartářky: Co náš čeká a nemine?

Rok 2018 očima známé kartářky: Co náš čeká a nemine?
Zdroj: Profimedi, Helen Stanku
Kartářka Helen Stanku pochází ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o kartářky, mágy a vědmy a kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. čakra. Podle Helen je dobré se s kartami spřátelit. Karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. Známá kartářka exkluzivně vyvěštila, jaký bude pro čtenáře rok 2018. Co se stane a nemine nás?

Rok 2018 bude mít rychlý spád a mnoho událostí Bude o tom, že sejít z dobré cesty se nevyplácí. Volba dobré a špatné cesty. O nelpění na starém. Bude rokem zkoušek, aby poté v roce následujícím přišla odměna pro ty, jež si ustáli své a vydrželi neporušit pravidla. Lidé, kteří to nepochopí, mohou zažít těžké chvilky. Rok 2018 těžko snese nepoctivost, a proto se můžeme těšit i na různá větší překvapení.

Hodně lidí schytá zpět své bumerangy. A čím více se někdo bude snažit dělat neplechu, tím rychleji to dostane zpět. Tyto energetické vlivy se budou promítat do všech sfér. Ve vztazích může být problematičtější leden - únor a těm, kdo vědí, že podvádět se nevyplácí, bude dělat společnost štěstí. Jaro ve vztazích bude více přívětivé a přinese spoustu příležitostí. Opět platí pravidlo, že lež má krátké nohy. Ideální pro vztahy bude léto. Nese spoustu splněných přání.

Podzim bude zdobivý a prověří zkouškami nově vzniklé vztahy. Kdo obstál, bude mít zase na nějakou dobu klid. I v oblasti zdraví se nemusí počítat s tím, že co se lehce jindy přechodilo, musí nutně odeznít samo. Vyplatí se nepodceňovat žádné varovné signály a k lékaři se odebrat hned. V důsledku to ušetří i čas. Bude vhodné problémům předcházet a více než kdy jindy myslet a hlavně dodržovat dobrou životosprávu.

Práce v roce 2018 říká, že ji nikdo neošidí a pokud snad by chtěl, postihy budou citelné. Bude jí dost a je třeba si hlídat své a také se nebát nových příležitostí, ale také neztratit ze zřetele své cíle a vytrvat v již započatých věcech.. Penízky budou více štěrchat až koncem léta.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy