Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rok 2018 je rokem magické osmičky: Čeká nás zkáza?

V roce 2018 se každopádně něco změní!
Zdroj: Profimedia
Rok 2018 nás může dostat do pořádné bryndy. Je totiž magický. Osmička na konci letopočtu často znamenala v české historii velikou zkázu nebo naopak velikou naději. Z numerologického hlediska je osmička nejmocnější ze všech čísel. Co nás tedy tento rok vlastně čeká?

Už pár dní tu máme nový rok 2018. Mějme na paměti, že letopočty končící osmičkou v české historii znamenaly většinou začátek něčeho špatného, ale známe i případy, kdy tomu bylo přesně naopak. Roku 1918 skončila první světová válka a byla založena Československá republika.

Po komunistickém puči roku 1948 Češi upadli do diktatury. Sovětská okupace nás zasáhla 21. srpna 1968. Svobodu jsme mohli získat už v roce 1988 jako v sousedním Polsku. Stalo se tak ale až 17. listopadu 1989, kdy proběhla Sametová revoluce a následně padl komunistický režim.

Z numerologického hlediska je osmička velmi mocná. Je to číslo symbolizující peníze, ambice, vůli a logické myšlení. Nic niterného v ní není. Osmička značí převážně hmotný svět, zaměření na získávání majetku a peněz, ale i osud, rovnováhu a spravedlnost.

Související články

Další články