Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves vystavil svůj nahý plastikový zadek: Z toho se vám obrátí žaludek naruby!

Z Rodriga je kompletní vosková figurína.
Zdroj: instagram
+ Dalších 79 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves (25) ztratil už veškerou soudnost. Potom, co si nechal odstranit žebra a podstoupil nespočet plastických operací, aby se podobal vysněné panence Kena, vyfotil se u bazénu jen tak, jak ho pán bůh stvořil. Ani se neobtěžoval přehodit přes svůj plastický zadek kus nějakého hadru. Lidem na sociálních sítích se tak naskytl opravdu nepěkný pohled na Rodrigovo vyumělkované pozadí.

Rodrigo Alves je doslova chodící vosková figurína. Přitom ještě před pár lety to byl opravdu pohledný mladík, o kterého by se slečny praly. Jenomže on se zhlédl v panence Kena a mermomocí chtěl vypadat jako svůj vzor.

Začal s plastickými operacemi, nad kterými postupem času ztratil kontrolu a úplně jim propadl. Možná proto ve svých pětadvaceti letech vypadá na čtyřicet. I přesto, že někteří ho považují za monstrum, našel si opravdu velkou základnu fanoušků, která ho má ráda a jistým způsobem jej obdivuje.

Bohužel jeho touha po plastikách zašla tak daleko, že přední plastičtí chirurgové odmítají provádět na Rodrigovi další zákroky, protože mají strach, že by další operaci již nepřežil. Na jeho těle snad nenajdete jediné místečko, které by neprošlo nějakou úpravou.

Rodrigo se nejspíše rozhodl, že je už téměř dokonalý, a proto je nejvhodnější doba na to, ukázat se v celé své kráse. Hrdě tedy vystavil na balkóně svoji zadnici, která vůbec nevypadá vábně. Jednak připomíná plyšový polštář a jednak si ho zapomněl opálit, aby alespoň korespondoval s barvou těla.

Je vidět, že tahle bizarní postavička se ničeho nebojí a ještě o ní uslyšíme. Evidentně má nápadů dostatek.

Související články

Další články