Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves snad přichází o rozum: Udělal ze sebe ošklivou ženskou a šílených úprav se nevzdá!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 57 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves (35) už opravdu neví, jak by na sebe upozornil. Jako by mu nestačilo, že většina doktorů mu už odmítá dělat plastické operace. Rodrigo má za sebou nespočet zákroků a pokud bude pokračovat dál, může přijít o život. Proto musel vymyslet něco jiného, čím bude opět šokovat. Skoro to vypadá, jako by mu došly veškeré nápady. Převlékání za ženu tady sice už bylo, ale tentokrát plastikový Rodrigo vypadá opravdu děsivě.

Rodrigo Alves začal s plastickými operacemi v období své puberty. Do té doby to byl naprosto obyčejný kluk, který byl navíc pohledný. Zatoužil po dokonalosti, ale to se mu v závěru vymstilo.

Ze začátku to moc nepřeháněl a ještě ve dvaceti letech si byl podobný. V současné době ale vypadá jako vosková figurína, která má k člověku poměrně hodně daleko. Rodrigo si jako jeden z mála lidí nechal vyoperovat žebra.

Na těle má stovky dalších plastik a stále nemá dost. Před nějakou dobou ho odmítli operovat doktoři s tím, že by mohl přijít o život. Doporučili mu, aby žádné plastické zákroky už nikdy nepodstupoval.

Chvíli to vypadalo, že dostal Rodrigo strach, protože se plastickým klinikám vyhýbal obloukem. Začal přicházet o své fanoušky, kteří se v plastikových bizarnostech doslova vyžívají, a tak musel vymyslet něco nového.

Rozhodl se tedy, že se začne převlékat do dámských šatů. Jeho minulé pokusy s převlékáním za ženu vzbudily ohlas, ale nyní to přepískl a vypadal opravdu otřesně. V galerii můžete posoudit sami.

Související články

Další články