Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves podstoupil další plastiku: Živý Ken zatoužil po kočičích očích!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 49 fotografií
drsné foto uvnitř
Rodrigo Alves (35) podstoupil už svou sedmdesátou plastickou operaci. Ačkoliv se zdálo, že živý Ken si dal s úpravami na chvíli pokoj, opak je pravdou. Pro tento zákrok se rozhodl zcela impulzivně během pobytu v Íránu. Zjistil totiž, že kočičí oči jsou momentálně velkým trendem.

Brazilec Rodrigo Alves, který už do úprav svého zevnějšku vrazil v přepočtu okolo 17 a půl milionu korun, se rozhodl pro další operaci. Po měsíčním pobytu v Íránu uposlechl volání nového trendu a nechal si udělat kočičí oči. Ty by mu dle jeho slov měly vykouzlit sexy pohled.

Živý Ken by se údajně měl v květnu objevit na Eurovizi, a tak se zřejmě snaží, aby do té doby vypadal podle svých představ dokonale. Také touží prorazit v hudbě, do světa by měl zanedlouho vypustit píseň s názvem Plastic World. Inspiroval se u známé písně skupiny Aqua Barbie Girl.

Rodrigo je ze zákroku nadšený. „Podstoupil jsem plastickou operaci, díky které budou mé oči vypadat víc sexy, nebudu vypadat unaveně a pokud budu používat make-up, výsledný efekt to ještě víc zvýrazní. Operatér odstranil trochu kůže a okolí očí opět sešil. Momentálně nemohu zavřít oči, takže během zotavování budu používat speciální kapky. Na Eurovizi chci vypadat jako popová ikona,“ sdělil živý Ken.

Související články

Další články