Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves podstoupil další plastiku: Živý Ken zatoužil po kočičích očích!

+ Dalších 50 fotografií
drsné foto uvnitř
Rodrigo Alves (35) podstoupil už svou sedmdesátou plastickou operaci. Ačkoliv se zdálo, že živý Ken si dal s úpravami na chvíli pokoj, opak je pravdou. Pro tento zákrok se rozhodl zcela impulzivně během pobytu v Íránu. Zjistil totiž, že kočičí oči jsou momentálně velkým trendem.

Brazilec Rodrigo Alves, který už do úprav svého zevnějšku vrazil v přepočtu okolo 17 a půl milionu korun, se rozhodl pro další operaci. Po měsíčním pobytu v Íránu uposlechl volání nového trendu a nechal si udělat kočičí oči. Ty by mu dle jeho slov měly vykouzlit sexy pohled.

Živý Ken by se údajně měl v květnu objevit na Eurovizi, a tak se zřejmě snaží, aby do té doby vypadal podle svých představ dokonale. Také touží prorazit v hudbě, do světa by měl zanedlouho vypustit píseň s názvem Plastic World. Inspiroval se u známé písně skupiny Aqua Barbie Girl.

Rodrigo je ze zákroku nadšený. „Podstoupil jsem plastickou operaci, díky které budou mé oči vypadat víc sexy, nebudu vypadat unaveně a pokud budu používat make-up, výsledný efekt to ještě víc zvýrazní. Operatér odstranil trochu kůže a okolí očí opět sešil. Momentálně nemohu zavřít oči, takže během zotavování budu používat speciální kapky. Na Eurovizi chci vypadat jako popová ikona,“ sdělil živý Ken.

Mohlo by vás zajímat

Další články