Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves po boku oblíbeného českého moderátora! Až to uvidíte, sednete si na zadek

To je kombinace!
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 80 fotografií
Král plastických operací a světoznámý Ken Rodrigo Alves (34) se jen pár dnů od operace rozhodl vyrazit na nákupy ve zvláštním a výrazném outfitu. Neuvěříte, se kterým českým moderátorem a zpěvákem se potkal a vyfotil! Tohle by vás nenapadlo ani ve snu.

Živý Ken Rodrigo Alves se už delší dobu snaží zaujmout okolí. Jelikož se jeho tělo pomalu rozpadá a plastičtí chirurgové ho odmítají, rozhodl se pro změnu barvy vlasů. Tato změna ale nepřinesla tolik pozornosti, kolik proslulý Ken očekával.

Ptáte se, jakou další operaci podstoupil? Rodrigo si minulý týden si nechal odstranit přesně čtyři žebra a dnes již vyrazil do oblíbených butiků v Beverly Hills. Tam se potkal s oblíbeným moderátorem, bavičem a zpěvákem Leošem Marešem!

Tahle dvojice si samozřejmě cvakla několik selfíček, na kterých působí, jako by se znali léta. Je to jen náhoda, nebo se Leoš Mareš (41) potkal s plastickým Kenem záměrně? Jedno je jisté: Leoš nezapomněl podotknout, že mají stejné množství sledujících na Instagramu, a to je zřejmě jediné, co je spojuje.

Související články

Další články