Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves má konkurenci: Patrick Mast utrácí miliony za plastiky, chce se stát Barbie

Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Lidských panenek je na světě málo. Zřejmě něco takového si řekl německý student Patrick Mast (25), který se rozhodl se z muže změnit v živou Barbie. S drobnými estetickými zákroky začal už v pubertě a ačkoliv se stylizuje do ženy, tvrdí, že je genderově neutrální.

Už ve svých 25 letech si Patrick Mast prošel spoustou plastických zákroků. Daily Mailu se svěřil, že například na botox chodí jednou za 4 měsíce a své obří rty si udržuje tím, že si je jednou za měsíc nechává pravidelně vyplňovat.

Stylizace do panenky Barbie ho napadla ve chvíli, kdy zjistil, že v Turecku žije plastický chirurg, který se zaměřuje na plastiky nosů. Ty po operaci vypadají přesně jako ty, kterými se legendární hračky pro dívky pyšní.

Proměnu Patrick započal před 7 lety a od té doby ušel už dlouhou cestu. Má sice spoustu fanoušků, najdou se ale i odpůrci. Kvůli svému rozhodnutí k novému vzhledu přišel i o pár přátel a noví lidé se s ním seznamovat nechtějí. On prý ale svou umělost miluje.

Podívejte se do galerie na to, jak se Patrick Mast změnil. Z muže se stal živou panenkou s obrovskými rty. Vystupuje navíc i pod jménem Patricha Flatwood a doufá, že jednoho dne si ho právě takto budou všichni pamatovat.

Související články

Další články