Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves by si měl dát pohov s divokými večírky: Kvůli alkoholu je opuchlý jako tučňáci při kladení vajec!

Co myslíte vy?
Zdroj: archiv
+ Dalších 97 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves (34) se netají tím, že miluje pozornost a velkolepé večírky. Alkoholové dýchánky si nedokáže odpustit ani tehdy, kdy by měl dodržovat klidový režim. O tom jsme se mohli koncekonců přesvědčit před pár týdny, kdy navštívil Českou republiku a nechal si vylepšit svůj zdevastovaný obličej. Bohužel i někteří jeho fanoušci si myslí, že to s alkoholem přehání a měl by si dát trochu pohov.

Rodrigo Alves je pěkné kvítko. Kromě toho, že má na svém obličeji nespočet plastik, se také netají tím, že miluje rušný život plný party a alkoholu. Jenomže právě velké množství alkoholu mu na kráse nepřidává.

V poslední době působí velmi nezdravým dojmem. Fanoušci se na sociálních sítích ptají, z jakého důvodu je tak opuchlý v obličeji. Někteří si myslí, že je to v důsledku nějaké další plastické operace.

Druzí jsou zase přesvědčeni o tom, že Rodrigovi nedělá dobře velké množství alkoholu a nezřízený život. Pravdou je, že před pár týdny se objevil v Praze, aby si na jedné z nejlepších klinik nechal vylepšit obličej, který měl velmi zničený plastikami.

Po zákroku měl nařízen klidový režim, který bohužel nedodržel, a tak se mu udělaly nepěkné modřinky. Živý Ken si snaží život užít, jak jenom může, ale měl by si dávat pozor. Přemíra alkoholu nedělá dobře nikomu a žádná plastika to nezachrání.

Související články

Další články