Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rodinný souboj o slávu: Kdysi populárnější Aňu Geislerovou předběhla sestra Ester

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
popularita
Každá celebrita má období, kdy je žádaná, i období, kdy o ni zájem není. Takovými obdobími si prošly Aňa Geislerová (43) i její sestra Ester Geislerová (35). Zatímco dříve šla Aňa z role do role a byla velmi divácky oblíbená, dnes ji Ester předběhla. Jako by si prohodily role.

Ester Geislerovou ještě před nedávnem znala spousta lidí jen jako protivnou sestru Martu z filmu Snowboarďáci. Dnes ji veřejnost zná i díky její aktivitě na sociálních sítích a jako herečku v divácky úspěšné komedii LOVEní. Sláva její sestry Ani Geislerové jako by naopak upadala.

Ačkoliv jde o sestry, které k sobě žádnou zášť nechovají a rozhodně se nebudou dohadovat kvůli slávě, je až podivné, jak rychle se jejich situace prohodily. Ani už se zřejmě diváci nabažili, a tak teď dávají prostor Ester, která je pro ně osvěžující tváří se skvělým smyslem pro humor.

Za upadající popularitou Ani Geislerové možná stojí i skandál z oslavy narozenin Jiřího Macháčka v roce 2010. Odvázala se natolik, že se šla koupat do řeky Teplá, a to dokonce přímo před pořadatelem filmového festivalu v Karlových Varech Jiřím Bartoškou. Tehdy se spekulovalo, zda bude vůbec na prestižní událost ještě pozvána.

Související články

Další články