Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rodinný dům na Opavsku roztrhl výbuch: Při tragédii přišel o život mladý muž

neštěstí
Na Opavsku se během čtvrtečního večera odehrála strašlivá tragédie, při které přišel o život jeden člověk. Ve Strahovicích vybouchl dům ze zatím neznámých důvodů. Zřejmě se jednalo o munici z války, kterou muž sbíral.

Ve čtvrtek kolem půl šesté večer v obci Strahovice na Opavsku došlo k velikému neštěstí. Vybouchl tam dvoupodlažní rodinný dům, ve kterém se právě nacházeli lidé. Polovina domu zůstala zdemolovaná a jeden člověk přišel o život.

„Jedna osoba zemřela, další dvě vyvázly bez zranění. Deset lidí z okolních domů jsme museli evakuovat. Včera na místě zasahovalo šest jednotek hasičů, dneska je tam dokonce i záchranný útvar hasičů z Hlučína s těžkou technikou,“ potvrdil informaci pro TN.cz mluvčí opavských hasičů Petr Kůdela.

Proč k incidentu došlo, zatím není jasné. Spekuluje se však o tom, že výbuch domu zapříčinila munice z druhé světové války, protože mladý muž ji sbíral.

Mohlo by vás zajímat

Další články