Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Rodinné štěstí: Poslanec Skopeček křtil syna Honzíka

Jan Skopeček
Nezapomenutelný okamžik zažil ekonomický expert ODS Jan Skopeček (38), když v kostele svatého Františka z Assisi pokřtil svého syna Honzíka.

Dvouměsíční chlapeček byl po celou dobu usměvavý a se zájmem pozoroval dění kolem sebe. „Byl to úžasný zážitek, Honzík byl moc hodný a trpělivý, kéž by mu to vydrželo co nejdéle,“ smál se pyšný otec, který si užíval každý okamžik této slavnostní chvíle. „Křtiny byly moc pěkné. Podle mého k životu patří podobné rituály, kdy se člověk zastaví a zamyslí se nad věcmi, které nás nebo naše každodenní problémy, přesahují," podělil se o své dojmy Skopeček.

Prozradil i volbu jména. „Rozhodli jsme se s manželkou Lucií syna pokřtít jako Jana Vojtěcha Skopečka. Jsou to tradiční, hezká, česká jména, nikoli módní výstřelky inspirované postavami zahraničních seriálů."

A kromě jména má politik jasno i o budoucí kariéře svého provozeného potomka. „Samozřejmě zasáhne do ekonomicko – politického dění v České republice, co taky jiného,“ pobavil přítomné hosty poslanec.

Mohlo by vás zajímat

Další články