Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rodinné sledování fotbalu se změnilo v jatka: Na zahradu vtrhli útočníci a zabili 4 lidi

Tragédie
Obrovská tragédie se stala v kalifornském městě Fresno. Rodinná sešlost se doslova proměnila v jatka. Na zahradu totiž vtrhli zatím neznámí útočníci a v noci na pondělí zastřelili čtyři lidi, kteří se zrovna dívali na fotbalový zápas. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na policii.

Poklidné rodinné setkání se změnilo v obrovskou tragédii. Neznámí útočníci vtrhli na zahradu jednoho z místních domů a začali pálit. Střelbu nepřežili čtyři lidé, muži ve věku 25 až 35 let, kteří zrovna sledovali fotbalový zápas.

„Šlo o setkání rodiny a přátel na dvoře za domem,“ sdělil policejní úředník Bill Dooley. „Všichni večer sledovali fotbal, když k domu dorazili neznámí podezřelí, pronikli na dvůr a zahájili palbu.“ Útočníci jsou na útěku a policii zatím není jasný motiv střelby a ani to, zda se oběti a útočníci mezi sebou znali.

Dalších šest lidí z rodinného setkání bylo převezeno do nemocnice a ošetřeno. Tři muži zemřeli na místě a čtvrtý během převozu do nemocnice.

Související články

Další články