Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rodinné neštěstí: Holčička (8) nechtěla kamarádovi (11) ukázat štěně, tak ji popravil

Školačka zemřela, protože nechtěla kamarádovi půjčit štěně.
Zdroj: Profimedia.cz
Obrovskou tragédii prožívají od soboty rodiče osmileté holčičky, která nechtěla svému kamarádovi půjčit štěně na hraní. Jedenáctiletý chlapec si došel pro tátovu zbraň a dívku bez mrknutí oka zastřelil. Případ se stal ve White Pine na východě amerického státu Tennessee.

Děti si hrály pod okny stojícího obytného přívěsu, k trojici dívek přišel kamarád, který od jedné z nich chtěl půjčit štěně. Osmiletá Maykayla Dyer ovšem odmítla. Chlapec se rozzuřil, došel si domů pro otcovu zbraň a dívku zastřelil. Trefil ji přímo do hrudi. Maykayla byla na místě mrtvá.

Je to velice smutná událost. Doufáme, že se to nikdy nebude opakovat,“ uvedl šerif G. W. McCoig. „Objímejte své děti každý den, nikdy nevíte, kdo a kdy vám je může vzít,“ řekla Daily Mail zdrcená maminka Maykayly.

Jedenáctiletého kluka, jehož jméno není známo, okamžitě zadržela policie a obvinila ho z vraždy prvního stupně. V pondělí byl poslán do zařízení pro mladistvé a před soudem stane 28. října, kdy se rozhodne, zda bude souzen jako dospělý.

Související články

Další články