Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Rodinná tragédie: Rozesmála vévodkyni Kate, teď je holčička (†9) mrtvá!

Rodinná tragédie: Rozesmála vévodkyni Kate, teď je holčička (†9) mrtvá!
Zdroj: Facebook
Předchozí Další
+ Dalších 143 fotografií
Mladičké Mie Murchison (†9) se před čtyřmi lety podařilo rozesmát Kate Middleton (36). Ta se s těžce nemocnou dívenkou potkala v místním hospicu. Před týdnem holčička, která od útlého věku trpěla nevyléčitelnou chorobou, vydechla naposledy.

Nemohla chodit, mluvit, jíst a ani neviděla. Tak vypadaly poslední dny těžce nemocné dívenky Mii Murchison, jejíž fotky v roce 2014 obletěly svět. V hospicu, kde se léčila, se jí totiž podařilo rozesmát Kate Middleton. Úsměv na tváři vévodkyni vykouzlil její pokus vzít jí z ruky květiny.

Dívenka bojovala s Battenovou nemocí. Jde o vzácnou dědičnou poruchu, při které se hromadí tukové látky v buňkách nervového systému. Postupně způsobují postupující demenci, epilepsii, komplexní poruchu motoriky a oslepnutí.

Před týdnem maličká Mia vydechla naposledy. "Mia dnes ráno zemřela v našem náručí. Je to příšerně smutné. Milovali a zbožňovali jsme ji," napsali příbuzní na Facebook.

"Na tohle rozloučení jsem nikdy nebyla připravená, ani jsem si nedokázala představit, že bych to zvládla. Celá rodina se sešla, aby dala sbohem naší milované holčičce," řekla maminka dívenky v den jejího pohřbu.

První problémy se u ní objevily v pouhopouhých třech letech. Už za pár dní vyřkli lékaři zdrcující ortel. Vévodkyně Kate se ke smutné zprávě nevyjádřila.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy