Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rodinná tragédie: Maminka mu pustila pohádku, chlapeček (†3) vypadl z okna

Z okna vypadl chlapeček a zemřel.
Zdroj: Google Streetview, Profimedia.cz
Předchozí Další
Se ztrátou milovaného syna (†3) se musí vypořádat rodiče z Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Maminka mu pustila pohádky a šla do kuchyně vařit. Aby se ujistila, že je v pořádku, chvílemi si s ním povídala. Když v tom nastalo hrobové ticho! Žena se běžela podívat, co se stalo, a spatřila jen chlapečkovo bezvládné tělíčko dole na trávníku.

Maminka šla připravit oběd a jejímu maličkému synovi se to stalo osudným. Stačila jen chvilka nepozornosti a tragédie byla na světě. Přestože se ho žena snažila mít pod kontrolou, chlapeček zřejmě vyšplhal na parapet a zatlačil na síťku na hmyz. Potom následoval pád ze 4. patra paneláku!

„Je to moc slušná rodina. Otec jezdí s kamionem, maminka byla na mateřské. To je hrozná tragédie, moc dobře se známe,“ řekla sousedka Kristýna (23) webu Blesk.cz. Byla zrovna u okna ve svém bytě ve 2. patře, když chlapeček vypadl. "Okamžitě jsem běžela dolů. Jen o malou chvilku později doběhla ze 4. patra zadýchaná máma, která se okamžitě zhroutila,“ dodala.

Přes včasný příjezd záchranářů už se nedalo chlapci pomoct. Maminka je na dně a musel se o ni postarat intervent, což je zdravotník poskytující první psychickou pomoc. Tatínek se o tragédii dozvěděl od policistů, zrovna byl totiž na cestách. Rodiče spolu mají ještě staršího syna, který už chodí na základní školu.

Strážci zákona teď budou vyšetřovat všechny okolnosti nešťastné události.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy