Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Rodinná pouta: Moje máma a já sdílíme stejného partnera, sestra také, říká influencerka

(ilustrační obrázek)
Zdroj: Profimedia
Swingers party

Americká rodina žije velmi neobvyklým způsobem, který mnoho lidí šokoval. Influencerka Madi Brooks na sociální síti TikTok prozradila, že její manžel spí jak s ní, tak s její matkou i její sestrou. Prozradila také to, že když zkrátka nemá náladu, je ráda, že za ni zaskočí její matka, jak uvádí britský deník The Sun.

Americká influencerka Madi Brooks na svých sociálních sítích mluví otevřeně o velmi intimních věcech. Nedávno sledující šokovala přiznáním, že má se svým manželem otevřený vztah. To znamená, že každý může žít intimním životem i s jinými partnery.

Manžel si „hraje” i s její sestrou

Madi přiznala, že její muž spí nejen s ní, ale i s její matkou a malou sestrou, jak informoval britský web The Sun. „Já a moje máma jsme swingers a je to skvělé. Víte proč? Protože když nemám náladu, můžu říct manželovi, aby šel za mou mámou,” popsala ve videu na TikToku.

Kromě její mámy si manžel občas chodí „hrát” také s její sestrou. Videa nasbírala až sedm milionů zhlédnutí a většina lidí je z tohoto vztahu pobouřena. Na celé situaci rodina nevidí nic špatného a manžel je prý podle svých slov naprosto spokojený.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy