Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Rodinná idylka miliardáře Janečka: Po 8 měsících mohl obejmout syna v Praze

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Rodinné štěstí
V rozvodové bitvě slaví Karel Janeček (46) první vítězství. Francouzský soud rozhodl, že se může vídat se synem Yanisem (3). Manželka Mariem (35) mu v tom doposud navzdory dohodě z minulosti bránila. Chlapce už má u sebe v Praze a v neděli se pochlubil dojemnými rodinnými fotkami!

Miliardář Karel Janeček (46) se rozvádí s manželkou Mariem Mhadhbi (35) a soudní bitva se prozatím vyvíjí v jeho prospěch.

O víkendu si po osmi měsících konečně přivezl syna Yanise (3) do Prahy. „Syn je po osmi měsících v Praze, předtím jsem ho naposledy viděl 4. září v Paříži. A předtím na začátku července. Jsem strašně moc rád, že ho budu moct vídat pravidelně,“ řekl eXtra.cz Janeček. „Užívám si nádherný týden s mými dětmi i mou rodinou a přáteli,“ raduje se.

Soud obvinění zamítl

Mariem dělala Janečkovi ze života peklo. Zakazovala mu vídat se se synem, podle informací eXtra.cz ho vinila z užívání drog a ohrožování chlapcovy bezpečnosti. Janečkova manželka francouzsko-tuniského původu také tvrdila, že ji fyzicky napadl.

Soud všechna obvinění zamítl. „Soud samozřejmě řekl, že jsem naprosto v pořádku a nic nebrání tomu, abych se s Yanisem vídal jako každý jiný otec,“ svěřil eXtra.cz Janeček.

Vztah Janečka s Mariem se rozpadl v roce 2017, načež miliardář potkal svou novou partnerku Lilii Khousnoutdinovou (31), s níž má nyní roční dceru Isabelu.

Mohlo by vás zajímat

Další články