Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Rodinná idylka miliardáře Janečka: Po 8 měsících mohl obejmout syna v Praze

Rodinná idylka miliardáře Janečka: Po 8 měsících mohl obejmout syna v Praze
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Rodinné štěstí
V rozvodové bitvě slaví Karel Janeček (46) první vítězství. Francouzský soud rozhodl, že se může vídat se synem Yanisem (3). Manželka Mariem (35) mu v tom doposud navzdory dohodě z minulosti bránila. Chlapce už má u sebe v Praze a v neděli se pochlubil dojemnými rodinnými fotkami!

Miliardář Karel Janeček (46) se rozvádí s manželkou Mariem Mhadhbi (35) a soudní bitva se prozatím vyvíjí v jeho prospěch.

O víkendu si po osmi měsících konečně přivezl syna Yanise (3) do Prahy. "Syn je po osmi měsících v Praze, předtím jsem ho naposledy viděl 4. září v Paříži. A předtím na začátku července. Jsem strašně moc rád, že ho budu moct vídat pravidelně," řekl eXtra.cz Janeček. "Užívám si nádherný týden s mými dětmi i mou rodinou a přáteli," raduje se.

Soud obvinění zamítl

Mariem dělala Janečkovi ze života peklo. Zakazovala mu vídat se se synem, podle informací eXtra.cz ho vinila z užívání drog a ohrožování chlapcovy bezpečnosti. Janečkova manželka francouzsko-tuniského původu také tvrdila, že ji fyzicky napadl.

Soud všechna obvinění zamítl. „Soud samozřejmě řekl, že jsem naprosto v pořádku a nic nebrání tomu, abych se s Yanisem vídal jako každý jiný otec,“ svěřil eXtra.cz Janeček.

Vztah Janečka s Mariem se rozpadl v roce 2017, načež miliardář potkal svou novou partnerku Lilii Khousnoutdinovou (31), s níž má nyní roční dceru Isabelu.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy