Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rodinná dovolená: Simona Krainová zapařila se Zuzanou Belohorcovou v Miami

Rodinná dovolená: Simona Krainová zapařila se Zuzanou Belohorcovou v Miami
Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
dovolená
Modelka Simona Krainová měla poslední dobou práce až nad hlavu. Křest kalendáře a do toho se stíhala starat o děti. Nyní si užívá pohádkového odpočinku s manželem a dětmi v Miami. Dokonce tam společně zapařila i s kamarádkou Zuzanou Belohorcovou (43).

Není to tak dávno, co Simona Krainová (46) pokřtila svůj nový kalendář Fuck The Age. Kolem toho měla jistě spousty práce a ještě se do toho musela starat o své ratolesti. Má za sebou určitě pár náročných měsíců, a proto je jasné, že stejně jako ostatní potřebuje občas odpočinek.

A toho si právě nyní užívá na pohádkové dovolené v Miami. I když fyzicky nezaostává a po pobřeží si dnes střihla přes 10 kilometrů, neznamená to, že si neodpočine alespoň psychicky.

Do zámoří vyrazila s manželem Karlem Vágnerem (44) a dětmi. Podle sociálních sítí si to tam celá rodinka náramně užívá. Koupají se, pobývají na pláži a procházejí si město. Dokonce už i na večírek stihli vyrazit. A nebyli jediní, kteří si na party užívali. Popíjela s nimi i Zuzana Belohorcová s Vlastou Hájkem a dětmi, kteří v Miami žijí.

Na sociální síť přidali pár společných fotek, ze kterých je znát, že se všichni skvěle bavili. Podívejte se do fotogalerie, jak si Krainová v zámoří užívá.

Související články

Další články