Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Rodinka ze žurnálu: Iva Kubelková jako moderní Coco Chanel a nedbale elegantní Natálka Jirásková

Móda z přehlídky Beaty Rajské.
Zdroj: eXtra.cz/ koláž, Pavel Dvořák
+ Dalších 17 fotografií
Módní policie

Celebrity obrážejí akce jednu po druhé. Ve středu se v Praze uskutečnily hned dvě, kam přišlo pořádné množství hvězd. Nejdříve se konal Gin Week, kam dorazila třeba půvabná Elizabeth Kopecká. Další událostí byla přehlídka návrhářky Beaty Rajské. Na obou akcích nechyběla ani redakce eXtra.cz, která zmapovala, co měli příchozí na sobě.

Na přehlídce Beaty Rajské, která se uskutečnila v pražské kavárně Café Mozart, bylo opravdu plno celebrit. Mezi příchozími byla například moderátorka Iva Kubelková, která vypadala opravdu elegantně. Na sobě měla feminní bílou halenku, dlouhé černé kalhoty a perlové náušnice. Eleganci podtrhly také vyčesané vlasy. Aby Kubelková nepůsobila jako „stará mladá,“ rozhodla se si vzít bílé tenisky, které však k outfitu vypadaly skvěle.

Iva s sebou vzala také své dcery, přičemž Natálka Jirásková se tentokrát oblékla do více sportovnějšího stylu. Ke kratšímu tílku si vzala dlouhé volné bílé rifle a tenisky. Sportovní look ‚rozbila‘ elegantní kabelkou přes rameno. Nutno říct, že Natálka dokáže okouzlit v opravdu různých stylech - ať už je ženská nebo ležérnější.

Ženská Kopecká

Ve středu se kromě módní přehlídky konala také akce s názvem Gin Week. Na tuto akci dorazila například zpěvačka Elizabeth Kopecká, která oblékla pouzdrové šaty s kostkovaným vzorem, které nositelce velmi lichotily. Zdůrazňovaly totiž její postavu přesýpacích hodin. K šatům oblékla gladiátorské sandálky, které překvapivě nevypadaly špatně se zbytkem outfitu.

Spisovatelka a novinářka Barbara Nesvadbová se taktéž zúčastnila Gin Weeku. A znovu ukázala, že stylově lze vypadat v každém věku. Někdejší šéfredaktorka Harper‘s Bazaar má zkrátka módu v malíku a je to vidět. Na sobě měla volné černé kalhoty, černý top s výstřihem do V a sandálky na klínku, které však mohla vyměnit za nějakou modernější volbu.

Na další outfity z akcí se podívejte v galerii.

Související články

Další články