Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rodinka se rozrostla! Eva Burešová porodila, Forejt prozradil honosné jméno miminka

Eva Burešová porodila: Přemek Forejt prozradil jméno miminka
Zdroj: Profimedia.cz/Se souhlasem Přemka Forejta
+ Dalších 7 fotografií
Porod

Přemek Forejt a Eva Burešová slaví šťastnou událost! Pár dnes na svět přivedl miminko a rodina se tak už rozšířila na pět členů. Šéfkuchař radostnou zprávu sdílel na svém Instagramu, kde prozradil pohlaví i jméno děťátka.

Tak se konečně dočkali! Šéfkuchař Přemek Forejt a herečka Eva Burešová dnes přivítali do rodiny nového člena. Je jím malý chlapeček, který přišel na svět v pondělí. Informoval o tom na Instagramu šťastný tatínek, který sdílel dojemnou fotku, jak drží děťátko za ručičku.

"Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje," napsal Forejt na Instagram.

Šéfkuchař navíc nenapínal své fanoušky a rovnou prozradil i jméno chlapečka. A nejen jedno. Rodiče ho pojmenovali Tristan William Forejt. Jde tak o třetího potomka, kterého spolu bude pár vychovávat, zároveň ale prvního, kterého mají společně. Každý má totiž dítě z předchozího vztahu. Přemek má z předchozího dceru Stellu a Eva syna Nathaniela.

Stovky gratulací

Pod příspěvkem se ihned sešla řada vzkazů od gratulantů. Blahopřála například Eva Decastelo nebo Kristína Nemčková, vítězka 3. řady soutěže MasterChef Česko. "Boží!!!!!" napsal zpěvák Václav Lebeda, alias Voxel.

Malého Tristana Williama rodiče přivezou rovnou do svého nového domu, který pořídili pár měsíců před porodem. Ostatně věděli, že do malého bytu se zkrátka nevejdou. Navíc se dá vlastně mluvit o šestém přírůstku do rodiny. Jak Burešová nedávno prozradila na Instagramu, s Forejtem si pořídila pejska. "Je nás čím dál více," uvedla herečka k fotce se zvířetem. Stejná věta platí i pro dnešek!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy