Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rodinka jako ze žurnálu: Na křtinách prince Louise všichni zářili štěstím! Proč chyběla královna?

Princ Louis má za sebou svůj velký den.
+ Dalších 97 fotografií
Jako reklama na štěstí vypadali princ William (36) a vévodkyně Kate (36) se svými dětmi, když přicházeli na křtiny nejmladšího princátka Louise (11 týdnů). Ten těsně před velkou událostí spokojeně spinkal v náruči Kate. Nechyběl ani princ Harry (33) s Meghan Markle (36), jen královna si na svého pravnoučka neudělala čas!

V královské kapli dnes odpoledne pokřtili malého prince Louise! Dvouměsíční uzlíček roztomilosti spinkal v náruči maminky Kate Middleton, když dorazili na místo.

Rodinka vypadala jako reklama na štěstí. Velký den mladšího brášky si nemohli nechat ujít ani princ George (4) a princezna Charlotte (3).

Strýček s tetičkou – princ Harry a Meghan Markle – byli hned v jejich závěsu. A na jejich tvářích se rovněž zračila upřímná radost z důležité události v životě jejich synovce. A druhá teta Pippa Middleton (34) dorazila taktéž.

K podivu všech zúčastněných mezi hosty chyběla královna Alžběta (92), která dala přednost státnickým povinnostem. Nedostavil se ani princ Philip (97), který měl nepochybně čas, neboť se před nedávnem svých královských funkcí vzdal.

Louis má celkem šest kmotrů. Jsou mezi nimi sestřenice Kate Lucy Middleton, Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade a Hannah Carter.

Mohlo by vás zajímat

Další články