Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Rodina Žilkové oplakává babičku Olgu: Agáta přidala dojemné video, Veronika fotku

Dcera a vnučka truchlí nad ztrátou Olgy.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové/eXtra.cz - koláž
+ Další 4 fotografie
Smutné video

Veroniku Žilkovou (61) opustila její maminka Olga. Smutnou zprávu oznámila vnučka Agáta Hanychová (37) na svém Instagramu. Nyní na této sociální síti rodina přidává vzpomínkové fotky a videa. Paní Olga se dožila opravdu úctyhodného věku, chyběly dva roky a oslavila by sto let. 

Nedávno se zdálo, že babička Agáty Hanychové, kterou si před pár týdny pozvala k sobě do pořadu Holčičky, je ve skvělé formě. Bohužel dnes už maminka Veroniky Žilkové není mezi námi. Smutná rána přišla v období vánočních svátků, což je o to více bolestivé. Celá rodina na paní Olgu vzpomíná jak v soukromí, tak i na sociálních sítích.

Smutná zpráva

"Naše milovaná babička, prababička a maminka dnes odešla v klidu do nebe," oznámila v pondělí Agáta prostřednictvím svého Instagramu.

Veronika Žilková na svůj Instagram pak přidala vzpomínkovou fotku na zesnulou maminku. "Bratr Štěpán Žilka, Cyril a Olga - žena, kterou 98 let bavil život. Učme se radovat," napsala Veronika k příspěvku.

Dojemné video

Náhlá smrt babičky Olgy je zdrcující i pro její vnučku Agátu Hanychovou, která na svůj Instagram přidala velice dojemné video, u něhož i slza ukápne. Jde o soubor fotek s její babi Olgou za doprovodu hudby.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy