Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Rodina zažila šok: Mladík (20) se najednou objevil na svém vlastním pohřbu!

Pořádný šok zažila rodina mladíka z Paraguaye. Několik dní truchlili nad ztrátou svého příbuzného, který byl pohřešovaný. Mladý muž se najednou objevil mezi plačící rodinou na svém pohřbu. Co se však doopravdy stalo?

Mladý muž Juan Ramón Alfonso Penajo, který byl v Paraguayi prohlášen za nezvěstného, na několik dní zarmoutil celou svou rodinu. Juan Ramón byl několik dní pohřešován poté, co opustil svůj domov ve vesnici Santa Teresa ve východním paraguayském departmentu Amambay.

Následně byl policií prohlášen za mrtvého. Podle informací bylo jeho tělo spáleno. Spálené tělo bylo však špatně identifikováno a policie si zadělala na pořádný malér. V den pohřbu, kdy truchlící rodina pohřbívala Juana, se stalo nečekané drama!

Policie se obávala, že 20letý mladík je zapletený s drogovými gangy. Když však objevila v Amambayi neidentifikovatelné spálené tělo, dospěla k závěru, že je to zrovna Penajo, který byl několik dní pohřešovaný.

Mladík se nakonec objevil na svém pohřbu a všechny místní doslova šokoval, když ho uviděli živého a zdravého.

Mohlo by vás zajímat

Další články