Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rodina zaplatila fotografce přes 5 tisíc za profesionální snímky: Směje se jim celý internet!

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
trapas
Žena jménem Pam Dave Zaring se rozhodla, že chce hezké rodinné fotografie. Najala si proto profesionální fotografku, které za focení zaplatila přes 5 500 korun. Když jí ale přišel výsledný produkt, nevěděla, jestli brečet, nebo se smát. Fotografka totiž snímky velmi zajímavě vyretušovala.

Pam Dave Zaring se snímky od údajné profesionální fotografky pochlubila na Facebooku a pobavila jimi širokou veřejnost. Fotografka si totiž se snímky pohrála a to, co mělo být pro rodinu pěknou památkou na společně strávené chvíle, se stalo hitem internetu.

Pam se na Facebooku podělila i o příběh, který se k nim váže. "Tohle není žert. Zaplatili jsme fotografce, která o sobě tvrdila, že je profesionálka, přes 5 500 za focení. Podívejte se na snímky, které nám poslala. Tvrdila, že na fotkách byly opravdu nepěkné stíny (i přesto, že ten den bylo nebe bez mráčku a slunce krásně svítilo) a že ji její profesor nikdy nenaučil retušovat. Nebojte se tyto fotky sdílet dál. Tak moc jsem se nezasmála už léta. Tohle prostě nevymyslíš," připsala Pam k fotografiím.

Fotografka pomocí retuše udělala z každého člena rodiny vyhlazenou příšerku. V galerii naleznete snímky, kterým se směje celý svět.

Související články

Další články