Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rodina těžce nemocné anorektičky zveřejňuje její fotografie, aby se ji pokusila zachránit před smrtí!

Emma je těžce nemocná již od svých 8 let…
Zdroj: Tom Maddick
+ Další fotografie

Emma Duffy začala mít problémy s příjmem potravy již ve svých 8 letech. Tehdy totiž začala tancovat a vedoucí tanečního kroužku jí řekla, že je moc tlustá.

Tenhle ostrý střep, který jí absolutně naboural sebevědomí, se jí usadil v hlavě a od té doby zbýval už jen krůček k rozvinutí vážné duševní choroby – mentální anorexie.

Emmě je dnes 24 let, má za sebou bezpočet hospitalizací v nemocnici, ale také mnoho pokusů o sebevraždu.

Jelikož je její nemoc opravdu vážná, několikrát doslova utekla hrobníkovi z lopaty.

Aby mladá žena měla nějakou šanci na uzdravení, musela by podstoupit náročnou terapii pod lékařským dohledem. Jenže ta je příliš nákladná a rodina si ji nemůže dovolit. Pojišťovna navíc podobné služby nehradí, a tak má Emma nyní jen malé vyhlídky, že by svému tělu mohla nějak pomoci.

Její milující rodina se však rozhodla, že se vynasnaží z plných sil a pokusí se upozornit na problém, který ji postihl, a zároveň s tím požádat o finanční pomoc.

Zveřejňují tedy její fotografie, které jsou nejen dokladem hrozné nemoci postihující stále větší množství dívek, ale i hlasitou prosbou o pomoc!

Související články

Další články