Štikovi dál zkušeně kapitalizují porod své dcery, která se proslavila soužitím s Pepou Koktou (55), chudým mužem s divnou manželkou Gábinou, která svou urputnou nenávistí k dvacetileté Ornelle vlastně vystavila této těhotné divošce mediální pomník.

Práva na první fotku Quentina Kokty zakoupil portál Blesk.cz, který údajně jako bonus zveřejní online i video s placentou nebohé prvorodičky. V lukrativním balíčku je podle neověřených informací i vystavení pupeční šňůry malého Kokty v atriu vydavatelství.

A pochopitelně také první společná fotografie juniora s tetou Gábinou Partyšovou (34), která si má podle údajného supertajného plánu po porodu padnout do náruče s matkou Ornelly, Monikou (40).

Nad kolíbkou nebožátka si mají slíbit, že Monika s Ornellou už nebudou o Gábině zle mluvit. Partyšová naopak rozkáže TV Prima, že už se může o nejsledovanější kauze roku mluvit i v Top Star Magazínu, kde se může mluvit o všem, tedy kromě podvodů Jaro Slávika, intrikách Ivany Gottové a čemkoli, co se jen vzdáleně dotýká kauzy Kokta.

Sám portál eXtra.cz má také máslo na hlavě. Hladově zakoupil krásnou předporodní fotografii šťastného Kokty se Štikovou od fotografky Ywetty Sarah Nikel, ale na Blesk.cz si stejně nepřijdeme.

Ornella Štiková totiž pro naše největší noviny porodí exkluzivně konkrétní den příštího týdne: „Ano, je to tak, ale víc vám fakt nemohu říct,“ říká Štiková při dotazu na datum, ale nám to nevadí.

My máme totiž své dobře placené práskače v Podolí. A v pondělí prý budeme mít k dispozici informace nejen o termínu, ale i dalším operačním zákroku, který prý Ornellce v ústavu Kokta zaplatil.

Ne, neděkujte nám, víme, jak vás to děsně zajímá, a tak je pro nás šíření těchto jobovek samozřejmostí.