Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rodina si nevěstu hýčká: Kopřivová si pochutnává na kachně a dortech od tchyně

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
láska
Veronika Kopřivová (28) je v jednom kole. Ještě více teď v předvánočním období, kdy jde oblečení její značky na dračku. O víkendu se pochlubila třemi komíny krabic, které musí odeslat svým zákaznicím. Z tolika práce má Veronika jistě upřímnou radost, ale občas potřebuje i zasloužený relax. A ten se jí dostal u nedělního oběda u rodiny přítele Mirka Dubovického.

Veronika se pochlubila fotkami samých delikates. Nedělní odpoledne strávila ve společnosti rodiny svého miláčka Mirka. Od babičky dostala blondýnka kachnu se zelím a knedlíkem a ve své pracovně si později zpříjemnila podvečer se zákusky od Mirkovy maminky.

Je vidět, že si budoucí nevěstu Veroniku pořádně doma hýčkají. Podnikatelka, která si ještě před rokem s myšlenkou na vlastní značku jen pohrávala, může dneska hovořit o úspěchu.

Momentálně tak může být bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) nadmíru spokojená. Její vztah s modelem a zápasníkem Mirkem Dubovickým je podle všeho zalitý sluncem a Veronika je po dlouhé době opět šťastná. Navíc se jí daří i v již zmíněném vlastním byznysu.

Nedávno se spekulovalo o tom, že je Veronika těhotná. To však bývalá tanečnice vyvrátila snímkem, na kterém se pyšní břišním pekáčem. Veronika je moderní žena a s těhotenstvím jistě počká na ten správný okamžik, až si splní většinu svých pracovních cílů. Otce miminka už ale zdá se našla.

Související články

Další články