Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Rodina pohromadě: Ornella uspořádala narozeninovou oslavu, Lili a Pepa slavili dohromady 70

Ornella Koktová ukázala všechny své ratolesti: Nejmladší Lili oslavila 3. narozeniny
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 14 fotografií
oslava

Manželé Ornella a Josef Koktovi si užili krásné víkendové odpoledne ve společnosti svých nejbližších. Oblíbená influencerka, která se nedávno vrátila z drsné reality show Survivor, se na svém Instagramu pochlubila dvojitou oslavou narozenin. Tři svíčky na dortu měla její nejmladší dcera Lilianne, kterou doplnil její tatínek, jehož dort zdobila sedmašedesátka. 

Celá rodina

Ačkoliv influencerka Ornella Koktová se svou matkou Monikou Binias a sestrou Charlotte Štikovou neudržuje kontakt, neznamená to, že by její rodina nedržela při sobě. Naopak se v hojném počtu sešli na oslavě narozenin její nejmladší dcery Lilianne. Roztomilá holčička oslavila svůj velký den společně se svým tatínkem Josefem Koktou, kterému dort zdobilo číslo 67.

Dvojitá narozeninová oslava se konala o víkendu v jedné z pražských restaurací s výhledem na Národní divadlo. "Krásný narozeninový den Pepíčka a Lilianne…přeju vám oběma pevné zdraví, moře štěstí a úsměv na tváři!Nekonečně moooooc vás milujuuuuuu!!!!!!! Hurá Hurá Hurá!!!," napsala na svůj Instagram Koktová a přiložila galerii veselých fotografií.

Na slavnostním odpoledni kromě Ornelliných a Pepových dětí nechyběl ani Ornellin tatínek Michal Štika a influencerčini prarodiče. Ornella, která se teprve nedávno vrátila z náročné reality show Survivor, tak mohla strávit krásný jarní den ve společnosti svých nejbližších.


Šťastní rodiče

Ačkoliv vztahu Ornelly s bývalým movitým podnikatelem Josefem Koktou z počátku nikdo nepředpovídal dlouhé trvání, tvoří spolu pár již přes deset let a přivedli spolu na svět tři děti. Po nejstarším synovi Quentinovi následoval prostřední Sven a dvojici kluků doplnila holčička Lilianne.

Doporučený rozhovor s Ornellou Koktovou:

Oslavám ale prý předcházela hádka manželů kvůli zazděným narozeninám Ornelly. „Ornella mě napadla v nějakém článku, který na mě vyskočil na internetu, že jsem úplně zazdil její narozeniny. Jenže když je opravdu měla, tak stejně byla ještě na natáčení Survivoru, pak jsem na to zapomněl, ale kytku jsem jí dal,“ sdělil eXtra.cz dotčeně Josef, když jsme mu zavolali kvůli úplně jiné věci. „Ale musela mě prásknout, že jsem se na ni vykašlal. Tak jsme se kvůli tomu pohádali,“ popsal.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy