Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Rodina pohřešovaného Tomáše z Brna se nevzdává: Pátrání pokračuje v oboře Holedná

Pohřešovaný Tomáš Pospíšil (15) z Brna.
Zdroj: Policie ČR
PÁTRÁNÍ

Patnáctiletý Tomáš Pospíšil z Brna se pohřešuje již více než týden a ani středeční celodenní pátrání do případu nevneslo nový pohled. Desítky policistů, hasičů a dalších profesionálů prohledávali upuštěnou řeku Svrátku, avšak bez výsledku. Stále tak existuje naděje, že je Tomáš někde v pořádku. Rodina zmizelého tak ve čtvrtek dopoledne poprosila dobrovolníky, aby pátrali v terénu obory Holedná.

Středeční pátrání bylo ukončeno kolem sedmnácté hodiny, ale bez jakéhokoliv zásadního výsledku. Rodina, policisté a ani dobrovolníci to však stále nevzdávají.

„Přátelé, kamarádi, známí, dobrovolníci, děkujeme vám za pomoc při hledání našeho Toma. Prohlídka koryta řeky Svratky byla bezvýsledná. Moc si vážíme nasazení s jakým jste dnes všichni pomáhali. Děkujeme také všem policistům, hasičům, dobrovolným hasičům, potápěčům a vůbec všem, kteří se do akce zapojili. Tomova rodina," uvádí na Facebooku Tomášova rodina.

Tomáš se neobjevil od středy 14. dubna. Tehdy byl s dalšími třemi kamarády venku. Dva se vrátili domů, jeden skončil v Dětské nemocnici v Brně a po Tomášovi zbyl jen batoh, bunda, mobil a bota. Případ je zahalen tajemstvím.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy