Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Rodina Petra Kramného chce za něj složit kauci, aby se vrátil zpět do Čech. V Egyptě je jeho přítomnost k ničemu!

Tenhle případ se asi jen tak nevyřeší.
Zdroj: reprofoto tn.cz

V hotelu Titanic Palace sedí jen tak na pokoji, nebo chodí na pláž, promrhává jeden den za druhým. Jeho žena a dcera jsou již dávno pohřbené, těla prošla pitvou, vyšetřování přesto stojí. Čí vinou? Nejspíš egyptskou. Není divu, že i Petr Kramný (36) toho má dost.

Nepořádné úřady nedodaly s těly obětí důležité orgány, stále ještě nezveřejnily výsledky oficiální pitvy, Kramného vyslechnou občas jen jako svědka. Nad takovým laxním přístupem nezbývá než kroutit hlavou. Téměř dva měsíce po smrti Moniky (†36) a Kláry (†8) neexistuje jediný závěr nebo alespoň náznak závěru.

Rodina Kramného chce Petra dostat domů. Ten odjet nemůže, policie si ho drží v hotelu, ačkoliv dosud nebyla schopna nic vyšetřit. Kromě toho, že se nejspíš jedná o otravu. Podle serveru Blesk.cz nabízí sestra Kramného peníze jako kauci, jsou ochotni ho na vlastní náklady dopravit domů a pak zase zpět do Egypta na výslechy.

Nejspíš nepochodí. Egyptská policie ho totiž z ničeho neobvinila, přesto nesmí domů. Ať už je vinen, nebo není, pyká hlavně za její neschopnost. S každým dalším promrhaným dnem se vzdaluje vidina úspěšného uzavření případu.

Související články

Další články