Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Rodině paterčat došly léky a prosí o pomoc: Naposledy je zachránil Miloš Forman (†86)

Rodina paterčat prosí o pomoc.
+ Další 2 fotografie
Počasí bylo letos v Česku jako na houpačce. I to způsobilo, že bylo nemocné velké množství lidí včetně malých dětí. Veškeré léky tedy vyčerpali i rodiče známých paterčat z Milovic a v rámci hmotné sbírky je pochopitelně možné jim pomoci, aby měli dostatek zásob.

Když vám o nemocní jedno dítě, je to náročné, ale co když pět? Rodina paterčat z Milovic nyní žádá o pomoc, protože veškeré léky přes chřipkové období vyčerpala. „Lékárnička během zimy vydala takřka všechny zásoby léků a sirupů – zejména na rýmu a kašel. Pokud se rozhodnete nám pomoci, velmi uvítáme, pokud nám ji pomůžete alespoň něčím z níže uvedeného naplnit,“ prosí.

Pěkně dlouhý seznam je k nalezení na stránkách Rodinného centra Milovice, kam můžete potřebné věci dodat, nebo rodinu finančně podpořit. Pod daným centrem už je rodina paterčat vedena nějakou dobu. Na zmíněném seznamu nalezneme nejen výčet léků, ale třeba i potřeby z drogerie nebo jiné potřebné věci, například elektronické ořezávátko na pastelky nebo dětské deštníky.

„Pokud nám chcete něčím pomoci, budeme moc rádi,“ píší na stránkách. V minulosti jim přispěl velkou částkou třeba režisér Miloš Forman (†86).

Mohlo by vás zajímat

Další články