Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Rodina nesdílí názor s Okamurou! Syn Ruy a exmanželka Mie se pohybují ve světě, kde mají cizince rádi

Rodina nesdílí názor s Okamurou! Syn Ruy a exmanželka Mie se pohybují ve světě, kde mají cizince rádi
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Tomio Okamura se se svojí stranou SPD dostal do parlamentu. Jeho strana ale odmítá multikulturní Česko a chce zamezit migraci. Jeho rodina má na tuhle věc odlišný názor, syn Ruy vyjádřil jasný nesouhlas a exmanželka Mie má kamarádky různých barev pleti.

Syn Tomia Okamury, Ruy, sám potvrdil, že odmalička vyrůstá v multikulturní společnosti a nemá v plánu to měnit. Nechystá se vydat po stopách svého otce a raději se pohybuje v umění. Věnuje se filmové tvorbě a to ho naplňuje.

Ruy Okamura (23) má spoustu přátel mezi cizinci, i když zná spoustu Asiatů, jsou to spíše Vietnamci. Jelikož je ale umělec, najdete u něj na sociálních sítích také spoustu uměleckých fotografií, kde figurují také různé národnosti a povětšinou jsou to jeho přátelé a nevidí v tom problém. Proto se také neztotožňuje s názorem svého otce Tomia Okamury.

Taktéž exmanželka Mie Krejčíková Okamurová nemá problém s cizinci. Podle fotografií má kamarádky různých národností a barev pleti.

I když se s Tomiem rozvedla, zůstala v Čechách a podruhé se vdala. Paradoxně si vzala za manžela Čecha, nikoliv Asiata, se kterým má další dva syny Noeala a Leona. Exmanželé se ale občas setkávají, jelikož je spojuje nejstarší syn Ruy.

Právě Tomio Okamura (45) je vůdcem nejsilnější protiimigrační strany u nás. Ústředním bodem programu SPD je odmítání jakýchkoliv uprchlíků a hnutí se netají tím, že se chce pokusit zakázat Islám v Česku. Jestli se to Okamurovi staršímu podaří závisí hlavně na vyjednáváních s hnutím ANO Andreje Babiše.

Ukazuje se tedy, že v případě syna Ruye padlo jablko hodně daleko od stromu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy