Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rodina na prvním místě? Člen SPD bojuje za tradiční hodnoty, sám se měl vykašlat na dceru

Rodina na prvním místě? Člen SPD bojuje za tradiční hodnoty, sám se měl vykašlat na dceru
Zdroj: archiv Kateřiny K.
+ Dalších 10 fotografií
vztek
Na sociálních sítích se rychlostí blesku šíří příspěvek, který napsala jistá Kateřina K. Ta je dcerou člena strany SPD Pavla K., který se při nedávné předvolební kampani objevil na veřejnosti s tričkem, na němž stálo, že rodina je na prvním místě. To Kateřinu pohoršilo a rozhodla se lidem svěřit se svým příběhem o tom, jak se na ni měl vlastní otec vykašlat.

Členové hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) se na svých stránkách pyšní tím, že podporují tradiční hodnoty společnosti, za jejíž podstatu považují fungující rodinu. Slogan "Rodina na 1. místě" nosí někteří i na tričkách. Jedním z nich je i Pavel K., na kterého se snesla vlna kritiky poté, co jeho dcera na sociální síti napsala příběh o jeho údajném přístupu k rodině.

Kateřina K. si všimla svého otce v tričku se sloganem o rodině a dle vlastních slov se neudržela a ke snímku napsala, jak se k ní měl v minulosti zachovat. Kříž si ji pak na sociálních sítích zablokoval, a proto napsala veřejný vzkaz lidem, které chce se svým příběhem seznámit.

"Na fotce v tričku "rodina na prvním místě" se u SPD stánku prsí můj táta. Tuhle fotku sem zahlídla u něj na profilu, hrozně se mě to dotklo, neudržela jsem se a poprvé mu tam něco okomentovala. On nejdřív mlžil, pak mazal, pak lhal, pak zase mazal, a když zjistil, že mám screeny a tudíž se z toho nevylže, smazal ten příspěvek celej a pak mě úplně zablokoval," napsala Kateřina K. na Facebook.

Ačkoliv nikdo nemůže stoprocentně vědět, na čí straně je pravda, spousta lidí se přiklonila ke Kateřině a její otec čelí velké vlně kritiky. „Jste opravdu taková špína a buran, jak to vypadá podle toho, co popisuje vaše dcera? Pokud je desetina pravda, tak vaše pokrytectví je skoro tak nezměrné jako vaše drzost,“ napsal například jeden z komentujících na jeho profil.

Pořádně peprnou diskuzi meti Kateřinou K. a Pavlem K. si můžete prohlédnout v galerii.

Související články

Další články