Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rodina Karla Gotta varuje před podvodníky: Nechutně parazitují na Mistrově jméně

Rodina Karla Gotta varuje před podvodníky: Nechutně parazitují na Mistrově jméně
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
podvod
Ani ne rok po Mistrově smrti se chtějí na slávě jména Karel Gott přiživit podvodníci, před kterými varovala Mistrova rodina na sociálních sítích. Právě tam vznikl zpěvákův falešný profil, který nabízí fanouškům za registraci na podivných stránkách zařazení do slosování o 1 000 eur. O věrohodnost se podvodníci postarali nasazením stejné profilové a úvodní fotky, jakou disponuje i Karlův účet, který dnes spravuje agentura Karel Gott Agency.

Agentura Karel Gott Agency na profilu zesnulého mistra varuje před podvodem, který se šíří na sociálních sítích. Profil nazvaný Karel Gott se vydává za zpěváka a fanouškům slibuje, že je za registraci na odkazu uvedeném v příspěvku zařadí do soutěže o 1 000 eur.

„Milí příznivci, tento profil nemá s odkazem Karla Gotta nic společného! Nikde se, prosíme, neregistrujte, je to podvod. Děkujeme,“ stojí na jediných oficiálních facebookových stránkách Karla Gotta společně se snímky ukazujícími podvodný profil.

Čeština pro tyto podvodníky silnou stránkou není, a tak není zrovna těžké je odhalit. Lidé, kteří se v sociálních sítích nevyznají, by jim ale na lep skočit mohli. „Rozhodli jsme se sdílet štěstí jako poděkování těm, kteří sledují stránku a sdílí naše příspěvky. Náhodně vybereme 20 vítězů a každý vítěz získá peněžní odměnu ve výši 1 000 eur,“ píší podvodníci.

Naštvaní fanoušci

Příznivci Karla Gotta jsou skutečností, že si někdo dovolí využívat jméno zesnulého Mistra k podvodu, velmi rozzuřeni. „Už zas svině podvodný úřadujou? Koukám, že jim úcta nic neříká,“ napsala rozzuřená fanynka. „Je mi z těch lidí na zvracení, že se nestydí,“napsala další. Lidé jsou ale především vděční, že byli na podvod upozorněni a doufají, že nahlašováním falešného profilu dosáhnou jeho smazání.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy