Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Rodina Kardashianových se rozroste: Zvládne Kim švagrovou s ještě větším zadkem, než má ona?

Je tomu těžko věřit, ale Blac má fakt větší zadek než Kim!
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Z klanu Kardashian/Jenner jsou nejznámější jenom ženy, ale mámažerka Kris Jenner měla i syny. Jedním z nich je Rob Kardashian. Není rozhodně tak známý jako jeho sestry, ale v posledních dnech se fotografové točí jenom kolem něj. Proč je tomu tak? Protože Rob požádal o ruku celebritku Blac Chynu, která se pyšní obřím pozadím. Co na to slavný klan?

Blac Chyna si zahrála v pár klipech, ale jinak se věnuje svému kosmetickému salonu zaměřenému na úpravu nehtů. Vyhlédl si ji Rob Kardashian a děsně romanticky ji požádal o ruku.

Nechal celý její byt vyzdobit 500 růžemi, a když Chyna vešla dovnitř se svou matkou, pěkně postaru si klekl na koleno a zeptal se, jestli bude jeho ženou. „No jasně, bejby! Víš, že tě miluju,“ řekla podle serveru tmz.cz Chyna. A je ruka v rukávu.

Když ale vyrůstáte v rodině, jakou je ta Kardashianových, tak to na vás zanechá kruté následky. Obklopen celý život velkými zadky si musel Rob najít takovou ženu, která jeho rodinu ještě překoná! Pozadí Blac Chyny je opravdu síla a z profilu ta holka vypadá jako Ferda Mravenec. No přesvědčte se v galerii sami!

A jak na to reaguje zbytek klanu? Podle nich o nic nejde a svého bratra neberou vážně.

Související články

Další články