Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rodina Josefa Laufera se raduje: Slavný táta a dědeček se zbavil největšího rizika

Zdravotní stav Josefa Laufera: Herec se zbavil největšího rizika
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 3 fotografie
ZDRAVÍ
Zpěvák Josef Laufer (81) tráví v nemocnici už téměř jedenáct měsíců, po probuzení z kómatu mu pak sice svitla naděje, jakákoli infekce by ho ale vážně mohla ohrozit na životě. Dcera Ester si nyní proto pořádně oddechla. Jedno z největších rizik je totiž, zdá se, zažehnáno.

Josef Laufer dostal očkování

„Mám velkou radost z toho, že oba moji rodiče, tatínek i maminka, už dostali první vakcínu. Jsou oba ve věku nad osmdesát let a rizikoví, tak na ni měli právo. Moc mě to potěšilo, že jsou už lépe chránění,“ řekla eXtra.cz Ester Lauferová

Právě hrozba onemocnění covidem zapříčinila, že už svého otce Josefa Laufera dlouho nemohla vidět. Blíží se tedy doba, kdy jí to vakcinace konečně umožní.

Covid byl strašák

„Otec má oslabenou imunitu, ale jinak je relativně zdravotně v pořádku. Musí se jen udělat vše pro to, aby nedostal covid on ani zdravotnický personál kolem něj. Tomu jsem nehynoucím způsobem vděčná,“ prohlásila pro náš web dcera již před časem.

Můj táta je nejpozitivnější člověk na světě. Nikdo nemá rád život tak jako on. Už jenom kvůli němu musím doufat a být stejně pozitivní. Je třeba věřit, že všechno bude dobré, a snažit se pro to udělat maximum,“ myslí si žena, která kvůli péči o rodiče dočasně opustila i zaměstnání.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy