Přestože ho záchranáři po vyproštění ze sešrotovaného vozu okamžitě začali oživovat, Patrik B. vážným zraněním na místě podlehl. Poblíž Karlových Varů narazil do kamionu jedoucím před ním a v šestadvaceti letech život nadějného hokejisty vyhasl.

Tragická nehoda se stala přibližně ve čtyři hodiny ráno, a to ve směru z Ostrova na Karlovy Vary. Je tak možné, že Patrik pospíchal právě do lázeňského města, kde v těchto dnech probíhá mezinárodní filmový festival.

Oslovili jsme manažera hokejového klubu, jehož dres Patrik v posledních měsících oblékal. „Už se toho řeklo i napsalo dost. Nemyslím si, že mám potřebu to ještě někomu vyprávět. Je to věc rodiny a klubu,“ řekl eXtra.cz s tím, že by lidé měli dát příbuzným klid na truchlení.

Zesnulý hokejový obránce hrál za HC Čerti Ostrov, kariéru ale zahájil už v roce 2010, kdy stanul v obraně klubů HC Baník Sokolov nebo HC Klášterec nad Ohří.

„Kamaráde, měj se tam nahoře hezky. Jsi skvělej kluk a máme tě všichni rádi,“ loučili se s Patrikem spoluhráči na sociální síti.