Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rodina i klub truchlí za zesnulého hokejistu! Proč Patrik (†26) ve čtyři ráno tolik spěchal?

Patrik byl nadějným hokejistou, teď je po smrti.
Zdroj: HSZ Karlovy Vary/Policie ČR, Facebook
+ Další 2 fotografie
Tragická nehoda nadějného hokejisty Patrika B. (†26), který se svou luxusní audi v úterý v brzkých ranních hodinách napálil do kamionu před ním, vyvolává spoustu otázek. Rodina i spoluhráči z hokejového klubu jsou z jeho smrti zdrceni, rozloučili se dojemným vzkazem. Kam ale Patrik v takovou hodinu tolik pospíchal?

Přestože ho záchranáři po vyproštění ze sešrotovaného vozu okamžitě začali oživovat, Patrik B. vážným zraněním na místě podlehl. Poblíž Karlových Varů narazil do kamionu jedoucím před ním a v šestadvaceti letech život nadějného hokejisty vyhasl.

Tragická nehoda se stala přibližně ve čtyři hodiny ráno, a to ve směru z Ostrova na Karlovy Vary. Je tak možné, že Patrik pospíchal právě do lázeňského města, kde v těchto dnech probíhá mezinárodní filmový festival.

Oslovili jsme manažera hokejového klubu, jehož dres Patrik v posledních měsících oblékal. „Už se toho řeklo i napsalo dost. Nemyslím si, že mám potřebu to ještě někomu vyprávět. Je to věc rodiny a klubu,“ řekl eXtra.cz s tím, že by lidé měli dát příbuzným klid na truchlení.

Zesnulý hokejový obránce hrál za HC Čerti Ostrov, kariéru ale zahájil už v roce 2010, kdy stanul v obraně klubů HC Baník Sokolov nebo HC Klášterec nad Ohří.

„Kamaráde, měj se tam nahoře hezky. Jsi skvělej kluk a máme tě všichni rádi,“ loučili se s Patrikem spoluhráči na sociální síti.

Související články

Další články