Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Rodina herečky Moniky Potokárové (†27): Fanouškům zabrání v posledním rozloučení

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
poslední sbohem
Slovenská herečka Monika Potokárová (†27) spáchala sebevraždu. Navždy vyhasl nejenom obrovský talent, ale zároveň život mladé a krásné dívky, která měla všechno před sebou. Pozůstalí plánují pohřeb, padlo však rozhodnutí, které některým fanouškům v posledním rozloučení zabrání!

Rovných dvanáct rolí ztvárňovala Monika Potokárová (†27) ve Slovenském národním divadle. Byla jednou z nejzbožňova­nějších hereček, proto se očekávalo, že poslední rozloučení proběhne právě tam.

Jenomže rodina si to nepřeje a svým rozhodnutím bere některým fanouškům možnost dát Potokárové sbohem. Místo Bratislavy se pohřeb uskuteční na východě, odkud talentovaná žena pocházela. Ne všichni příznivci si budou moct dovolit jet takovou dálku.

„Na žádost Moniččiny rodiny a blízkých poslední rozloučení nebude v Bratislavě, a tedy ani v SND. Pohřeb se bude konat na východě Slovenska, odkud Monika pocházela,“ svěřil slovenskému webu cas.sk Peter Kováč, ředitel Činohry SND.

Ačkoliv se Monika narodila v Prešově, její rodina dlouhodobě žila v nedalekých Košicích. Ve hře jsou obě města, druhé zmíněné je ale pravděpodobnější.

Potokárová spáchala sebevraždu, bezvládné tělo našel doma manžel Robert Roth (47). Těsně před smrtí dokonce prohlásila, že depresivní role měly vliv na její psychiku.

Mohlo by vás zajímat

Další články