Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Rodina fotbalisty Jankta bojuje v Itálii s virem: Nevyšetřil nás nikdo, s testy se šetří

Zdroj: archiv J. Jankta
+ Další 3 fotografie
koronavirus
Nejhorší situace je v Itálii a ve Španělsku. Nyní se přes Instagram ozvala partnerka fotbalisty Jakuba Jankta. "Únava. Bolest hlavy. Světloplachost. Nechutenství. Tohle je moje osobní zkušenost," napsala paní Markéta na Instagram. Nikdo ji ale netestoval, protože s testy se musí šetřit.

Český fotbalový reprezentant Jakub Jankto momentálně působí v italském klubu Sampdoria Janov. To znamená, že se pohybuje v oblasti, kde v současné době jde o život. A hodně velké obavy prožívá i jeho partnerka Markéta.

"Hned na úvod bych chtěla dodat, že mě nikdo netestoval, protože nemám horečku a testerů je celosvětově nedostatek. Testy se proto dělají jen lidem s horším průběhem a těm, kteří mají lehčí se doporučuje zůstat doma. Lidi v naše okolí měli testy pozitivní a K. má stejný průběh, jen s náskokem o pár dnů. Únava. Bolest hlavy. Světloplachost. Nechutenství. Tohle je moje osobní zkušenost," uvedla paní Markéta.

Itálie patří mezi nejhůře zasažené země. Denně tam umírají stovky lidí, kteří prohráli boj se zákeřným virem.

Strach o prarodiče

"Je to taková krásná kombinace prvního trimestru s příměsí kocoviny a špetkou šestinedělí. Černý pytle pod očima. Zimnice. Nechuť k jídlu a po ránu žaludek na vodě. Přes den si už zase připadám jako zombie. Všude jsem musela zavřít okenice, jinak mám z denního světla hlavu jak střep po vydařený party. Nejhorší je na tom ale bezesporu ta únava. Jsem úplně mrtvá. Totálně bez energie. Snažím se spát, když spí David. Úplně jako na začátku, když se narodil a já se snažila to období spánkový deprivace nějak přežít. Přes den si pořád ještě dává dva spánky, tak je to trochu snesitelný. My budeme v pořádku. Tím jsem si jistá. Naši prarodiče by to ale dát nemuseli," má jasno manželka fotbalového reprezentanta.

VŠE O KORONAVIRU NAJDETE TADY

Související články

Další články