Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rodina Dády a Felixe na jedné lodi: Velký návrat ztracené dcery René (43)

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Co se chystá?

Hudebník Felix Slováček (78) tráví se svou manželkou Dádou Patrasovou (65) každý den. Přespávat ale bude chodit až do září do bytu, který pronajal pro svou bývalou milenku Lucii Gelemovou (38). Felix s Dádou navíc chystají novou rodinnou show, ve které budou vystupovat jejich děti včetně Slováčkovy dcery René (43) z prvního manželství.

Vrací se Felix k Dádě?

Saxofonista Felix Slováček (78) se po rozchodu s výtvarnicí Lucií Gelemovou (38) až nečekaně často vídá s manželkou Dádou Patrasovou (65). Chystají totiž společně velký rodinný projekt. "Bylo by to něco jako S Dádou zpívá celá rodina," prozradila Blesku Dagmar. Že by při společném díle zažehl nový plamen lásky? To se nechme překvapit, Dáda však očividně září štěstím.

Dáda se dále svěřila, že by měl v projektu vystupovat manžel Felix s jeho Big Bandem. Nechyběla by ani dcera Anička (25), která bude zpívat. Stejně tak syn Felix mladší (37). Felixova dcera z prvního manželství René Slováčková (43) by pořad rovnou moderovala.

René Slováčková přitom svému biologickému otci, kterého neviděla od sedmi let, dlouho nemohla přijít na jméno. „Nepovažuji ho za svého otce. Je to pro mne cizí člověk. Jako otce vnímám spíš manžela mé matky,“ pronesla kdysi. K usmíření došlo až před osmi lety, když Felix slavil sedmdesátku.

„Táta mi zavolal den předem a to byl pro mě docela šok, ale šla jsem, ale byly to teda pro mě hrozný nervy, to musím říct. Pak jsme šli na oběd, nerozebírali jsme to, začali jsme od nuly,“ prozradila nevlastní sestra Felixe a Aničky..

Do září bude spát mimo domov

Felix aktuálně rekonstruuje některé z místností jejich společné vily na Vinohradech. Dáda je změnou potěšena a potvrdila, že manžel doma tráví čas od rána do večera. Přespávat by ale měl v bytě, který byl původně pro Gelemovou. Ten je pronajatý až do září. Zda potom ulehne do společné postele vedle manželky, to zatím zůstává tajemstvím.

Dáda si nedávno během uklízení poranila hlavu o roh stolu. Ránu museli v nemocnici zašít. Herečka je už ale úplně v pořádku, štěstím zase jen září a nedávno si navíc nechala změnit i účes. Dáda si Felixe vzala už v roce 1983. Hudebník si pak ale našel milenku, se kterou udržoval vztah dlouhých sedm let. První dceru René má Slováček s bývalou manekýnkou Renée Wevelsiepovou. René se živí jako herečka a dabérka. Od roku 2002 je hlasem T-Mobile v hlasovém automatu IVR.

Související články

Další články